
Професійна болгарка для роботи з металом 180 мм/ 2300 Вт Grand (Чехія), Професійна кутова шліфувальна машина, UTI
6 104 ₴
3 052 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7114133
Професійна болгарка для роботи з металом 180 мм/ 2300 Вт Grand (Чехія), Професійна кутова шліфувальна машина, UTI
Особливості:
-
- Якісне збирання та підвищена міцність — надійність і довговічність понад усе;
-
- Плавний пуск — жодних нерівних зрізів і підвищених навантажень;
-
- Двопозиційна додаткова ручка — зручний хват гарантований;
-
- Захист від пилу — спеціальне покриття забезпечує протекцію від абразивних частинок;
-
- Посилений редуктор;
-
- Оригінальні підшипники C&U;
-
- Стабілізація обертів;
-
- Швидке регулювання обертів;
-
- Гарна комплектація — виріб постачається із захисним кожухом, бічною ручкою та ключем, що фіксує диск.
Характеристики:
-
Напруга мережі/Частота струму: 220-240/50 В/Гц
-
Діаметр диска: 180 мм
-
Споживана потужність під час безперервної роботи: 2300 Вт
-
Число обертів: 0-7500 об/хв
-
Різь шпинделя: М14
-
Функція підтримки постійних обертів: Є
-
Плавний пуск: Є
-
Регулювання обертів: Є
-
Захист від блокування диска: Є
-
Довжина мережевого кабелю: 2,0 м
-
Клас захисту корпусу IP20
-
Вага: 3.4 кг
Комплектація
-
- Болгарка Grand
-
- Запасні щітки
-
- Захисний кожух
-
- Бічна ручка
-
- Ключ для фіксації диска
-
- Посібник з експлуатації
-
- Картонне паковання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 3 кг |
| Максимальна кількість обертів | 7500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Основна рукоятка | Подовжена |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2300 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 960318-Q1 |
| Тип призначення | Професійна болгарка для роботи з металом 180 мм/ 2300 Вт Grand (Чехія), Професійна кутова шліфувальна машина, UTI |
- Ціна: 3 052 ₴








