Топ продаж
-50%

Мініболгарка з регулюванням обертів, Машина ручна шліфувальна кутова 125 мм/1550 Вт Grand (Чехія), UTI
4 468 ₴
2 234 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8824675
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Мініболгарка з регулюванням обертів, Машина ручна шліфувальна кутова 125 мм/1550 Вт Grand (Чехія), UTI
практична болгарка професійного класу з подовженою ручкою, яка дає змогу здійснювати операції у важкодоступних місцях. Використовують кутошліфувальну машинку в будівництві та ремонті під час зачищення поверхонь, різання деталей, шліфуванні та поліруванні. Інструмент обладнується низкою корисних опцій, що спрощують процес експлуатації. Серед них:
- додаткова кутова ручка;
- зручний блок керування;
- ефективне охолодження.
- потужний двигун забезпечує високий рівень продуктивності та витривалості;
- живлення від стандартної побутової мережі відбувається з економним споживанням ресурсу;
- малогабаритне компонування, чудова збалансованість корпусу;
- сумісність із дисками та колами різного призначення діаметром 125 мм.
Особливості:
- Ергономічна форма.
- Висока потужність двигуна.
- Міцний корпус пластику.
- Двопозиційна бічна ручка
- регулювання обертів — Так
- Подовжена ручка
Технічні характеристики:
- Напруга мережі живлення: 230 В.
- Частота тока: 50 Гц.
- Споживана потужність: 1550 Вт.
- Частота обертання диска: 11000 об/хв.
- Діаметр диска: 125 мм.
- Розмір шпинделя: М14.
Комплектація
- Болгарка Grand.
- Фірмова картонна упаковка.
- Книжка-Інструкція з експлуатації.
- Захист для диска (шкірах).
- Додаткова бічна ручка.
- Ключ, для швидкої заміни диска.
- Щітки графітові.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 2.5 кг |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Основна рукоятка | Подовжена |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1550 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 960316-Q1 |
| Тип призначення | Мініболгарка з регулюванням обертів, Машина ручна шліфувальна кутова 125 мм/1550 Вт Grand (Чехія), UTI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 234 ₴







