
Кутова шліфувальна машина для будівництва 125 мм/ 1200 Вт Grand (Чехія), Вуш із регулюванням обертів і плавним пуском, UTI
3 592 ₴
1 796 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6649657
Кутова шліфувальна машина для будівництва 125 мм/ 1200 Вт Grand (Чехія), Вуш із регулюванням обертів і плавним пуском, UTI
Для виконання різних відрізних і шліфувальних робіт рекомендуємо звернути увагу на кутову шліфувальну машину Grand, яка з легкістю справляється зі своїм завданням. Апарат належить до професійного класу інструмента, завдяки чому болгарка витримує тривалі та жорсткі роботи.
Номінальна потужність цієї моделі становить 1200 Ват, що забезпечує високу швидкість різання матеріалу. Комплектується болгарка Grand додатковою ручкою, завдяки якій ви зможете надійно утримувати інструмент у руках, що так само збільшує точність і якість роботи. Працює ця модель з обладнанням діаметром не більш ніж 125 мм.
Особливості:
-
- Обладнання напівпрофесійного класу — якість на висоті;
-
- Надійний захист від пилу — прилад укомплектований системою DUST PROTECTION;
-
- Зручний хват — модель доповнена знімною додатковою двопозиційною ручкою;
-
- Стійкість до зношування — інструмент має подвійну ізоляцію, а редуктор захищений магнієвим корпусом;
-
- Надійна система вентиляції — протекція від перегрівання забезпечена;
-
- Фіксація шпинделя — обладнання легко замінювати;
-
- Гарна комплектація — кутова шліфмашина постачається разом із ключем, захисним кожухом і додатковою ручкою.
Характеристики:
-
- Країна-виробник: Китай
-
- Напруга мережі/Частота струму: 220-240/50 В/Гц
-
- Діаметр диска: 125 мм
-
- Споживана потужність під час безперервної роботи: 1200 Вт
-
- Число обертів: 11000 об/хв
-
- Різь шпинделя: М14
-
- Довжина мережевого кабелю:2,0 м
-
- Регулятор обертів: Немає
-
- Вага: 2,0 кг
Комплектація
-
- Болгарка Grand
-
- Захисний кожух
-
- Додаткова ручка
-
- Ключ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 2.5 кг |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Ні |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Запобіжна муфта | Ні |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 960317-Q1 |
| Тип призначення | Кутова шліфувальна машина для будівництва 125 мм/ 1200 Вт Grand (Чехія), Вуш із регулюванням обертів і плавним пуском, UTI |
- Ціна: 1 796 ₴






