Топ продаж
-50%

Професійний електричний перфоратор, акумуляторний перфоратор для довбання свердління з ударом Parkside (Німеччина), UTI
9 856 ₴
4 928 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3585696
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Професійний електричний перфоратор, акумуляторний перфоратор для довбання свердління з ударом Parkside (Німеччина), UTI
Оригінальний товар від німецького бренда Parkside
до комплекту входить акумулятор 2 А та зарядний пристрій
Надійний і якісний акумуляторний ударний дриль перфоратор від німецького виробника Parkside.
Акумулятор і зарядний пристрій до комплекту не входять
Інструмент має німецькі сертифікати якості "GS" і TÜV SÜD (ГОСТ).
Опис продукту
- Для ефективного оброблення цегли, металу та дерева.
- 2 регульовані функції:
- ударне свердління (з ударним механізмом)
- загвинчування або свердління (без ударного механізму)
- Плавне регулювання ходу й обертів за допомогою перемикача.
- Швидкозатискний патрон для свердел із круглим хвостовиком (не підходить для ударного свердління)
- Макс. діаметр свердління в дереві 16 мм, у цеглі 10 мм, у металі 8 мм
- Праве/ліве кермо
- Вбудований світлодіодний робочий ліхтар
- Нековзна ручка з м'якою поверхнею.
- Практичний кейс для зберігання.
- Приладдя: 3 свердла SDS plus (6/8/10 x 150 мм), 3 свердла зі швидкорізальної сталі з круглим хвостовиком (5/6/8 мм), 8 свердел (50 мм), 1 подовжувач для біт, швидкознімне з'єднання 10 мм. патрон для дриля з круглим стрижнем, 50 г жиру
Технічні характеристики
- Сила удару: приблизно 1 Дж Кількість ударів: 0-5000 хв -1 Полотностійкий хід: 0-900 хв -1
Вага
- приблизно 1,27 кг
Розміри
- приблизно 24 х 20,7 х 7,7 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parkside |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.27 кг |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Максимальна сила удару | 1 Дж. |
| Максимальна кількість обертів | 900 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 5000 уд/хв |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 213 мм |
| Довжина | 325 мм |
| Ширина | 102 мм |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 10 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 16 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 8 мм |
| Комплектація | |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткові функції | |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 960429-Q1 |
| Режими роботи | Свердління, Свердління з ударом, довбання (удар) |
| Тип призначення | Професійний електричний перфоратор, акумуляторний перфоратор для довбання свердління з ударом Parkside (Німеччина), UTI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 928 ₴










