
Професійний ударний електричний прямий перфоратор 800 Вт Bosch, Прямий перфоратор для свердління отворів, UTI
6 308 ₴
3 154 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2806147
Професійний ударний електричний прямий перфоратор 800 Вт Bosch, Прямий перфоратор для свердління отворів, UTI
Універсальний інструмент професійного класу, що дає змогу працювати на 900 об/хв за 4000 уд./хв. Сприяє цьому насамперед електричний двигун зі споживаною потужністю 800 Вт, надійний редуктор і ефективний ударний механізм.
Конструкція Bosch оптимізована для тривалої роботи без втоми в руках і суглобах завдяки вдалому розподілу ваги та наявності ергономічних ручок, доповнена системою активного гасіння вібрації та міцним кабелем.
Для розблокування заклинювача свердла в пристрої передбачений реверс для загальної безпеки під час експлуатації — запобіжна муфта.
Перфоратор має 4 режими роботи:
- ударне свердління;
- свердління;
- Vario lock (зміншення положення зубила);
- довбання.
Характеристики:
- Потужність: 800 Вт.
- Живлення 240 В.
- Сила тока: 3.5 А.
- Число обертів: 0 - 900 ударів-хв / 4000 обертів-хв.
- Діаметр патрона: 2 - 13 мм.
- Реверс: да
- Фіксатор кнопки: так
- Частота коливань: 60 Гц.
- Звуковий тиск: 91 дБ.
- Вага: 2.7 кг.
Комплектація
- Перфоратор.
- Пластиковий кейс.
- Інструкція.
- Колодка.
- Доповни питальний патрон (для свердел).
- Набір свердел: 3 шт.
- Зубило: 2 шт.
- Обмежувач глибини.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Вага | 2.9 кг |
| Конструкція перфоратора | Прямий |
| Максимальна сила удару | 2.8 Дж. |
| Максимальна кількість обертів | 900 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 4000 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 28 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Комплектація | |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткові функції | |
| Запобіжна муфта | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 951491-Q1 |
| Режими роботи | Довбання (удар), свердління з ударом, свердління |
| Тип призначення | Професійний ударний електричний прямий перфоратор 800 Вт Bosch, Прямий перфоратор для свердління отворів, UTI |
- Ціна: 3 154 ₴










