
Потужний професійний перфоратор, професійний ударний електричний прямий перфоратор 1050 Вт Parkside (Німеччина), UTI
8 092 ₴
4 046 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2360891
Потужний професійний перфоратор, професійний ударний електричний прямий перфоратор 1050 Вт Parkside (Німеччина), UTI
-
Для потужного оброблення бетону, каменю, металу або дерева
-
Пневматичний ударний механізм із високим ударом
-
Центральний селекторний перемикач для всіх функцій:
-
Буріння — без удару
-
Ударне буріння — з активованим ударним механізмом
-
Зубіла — активований ударний механізм із поворотним упором
-
Настроювання вирівнювання долота (безступенева)
-
-
Настроювання колеса для обмеження швидкості
-
Патрон без ключа з тримачем за системою SDS-Plus
-
Приєднуваний патрон без ключа для свердел із круглим хвостовиком
-
Нековзне м'яке зчеплення
-
Додаткова ручка може повертатися на 360°
-
Індикатор під'єднання до мережі
Комплектація:
-
1 гострокінцеве зубило (250 мм)
-
1 плоске зубило (250 мм)
-
3 сверла (Ø 6/8/10 мм х 150 мм)
-
1 зупинка глибини
-
1 патрон без ключа для свердел із круглим хвостовиком
-
50 г спеціального змащення для тримача свердла
Специфікації
-
З двигуном змінного струму, мідна обмотка
-
Номінальна потужність: 1050 Вт
-
Ударна в'язкість: 3,0 Дж
-
Кількість ударів: 0-5,300 об./хв
-
Швидкість холостого ходу: n0 0-980 об/хв
-
Максимальний діаметр свердління: 26 мм у бетоні та камені / 13 мм у металі / 32 мм у дереві
Матеріал корпусу : поліамід 6 (PA6 + GF30)
Розмір
-
Перфоратор: 393 х 213 х 102 мм
-
Додаткова ручка: приблизно 94 х 202 х 70 мм
-
Цанговий патрон: приблизно 42,4 х 111 мм
-
Набір із 3 свердел: приблизно 10 х 150 мм
-
Гострочне долото: приблизно 14 х 250 мм
-
Плоске зубило: приблизно 14 х 250 мм
-
Обмежувач глибини: приблизно L 210 мм
-
Довжина кабелю: приблизно 4 м
Вага
-
Перфоратор: 3600 г
-
Патрон: 280 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parkside |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 3.6 кг |
| Довжина мережевого кабелю | 4 м |
| Максимальна сила удару | 3 Дж. |
| Максимальна кількість обертів | 980 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 5300 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1050 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Комплектація | |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 960428-Q1 |
| Режими роботи | Свердління з ударом, довбання (удар), свердління |
| Тип призначення | Потужний професійний перфоратор, професійний ударний електричний прямий перфоратор 1050 Вт Parkside (Німеччина), UTI |
- Ціна: 4 046 ₴










