
Плиткоріз електричний з водяним охолодженням для керамограніту 1500 Вт/180 мм LEX (Польща), Пліткоріз ручний електричний, UTI
7 144 ₴
3 572 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5590322
Плиткоріз електричний з водяним охолодженням для керамограніту 1500 Вт/180 мм LEX (Польща), Пліткоріз ручний електричний, UTI
Дітище польських інженерів, покликане тішити тих, хто використовує цей інструмент тепер і на ринку електроінструментів України!
Ця модель виготовлена спеціально для експорту в країни СНД і має один із найпотужніших двигунів серед своїх конкурентів.
Дуже важлива деталь — сам плиткоріз комплектується якісним алмазним диском. Це означає, що докуповувати окремо його вам не доведеться.
Особливостями плиткоріза LEX можна назвати асинхронний двигун і здатність мінімального викиду пилу під час роботи. Розташування мотора — нижнє, що є дуже зручним і практичним. Приємне доповнення полягає в тому, що стіл, кут нахилу якого може бути 0-45°, є хромованим!

Особливості:
- Плиткоріз комплектується якісним алмазним диском.
- Асинхронний двигун.
- Розташування двигуна — нижнє, що є дуже зручним і практичним.
- Ємність для води для мокрого різання плитки.
- Здатність мінімального викиду пилу під час роботи.
- Водяне охолодження диска.

Характеристики:
- Напруга: 220 В;
- Частота: 50 Гц;
- Потужність: 1500 Вт;
- Кількість обертів: 2950 об/хв;
- Діаметр диска: 180 мм;
- Посадкове: 25.4 мм;
- Макс. товщина різання: за 90° — 35 мм; за 45° — 27 мм;
- Розмір столу: 395*385 мм;
- Вага: 11,4 кг.

Комплектація
- Плиткорез LEX;
- Інструкція;
- Паковання.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEX |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр посадкового отвору | 22.2 мм |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Споживана потужність | 1.6 кВт |
| Стан | Новий |
| Кут різу | 45 град. |
| Кількість обертів холостого ходу | 2950 об/хв |
| Загальні параметри | |
| Вага | 11.4 кг |
| Розміри робочої поверхні | |
| Довжина столу | 395 мм |
| Ширина столу | 385 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 230 В |
| Частота | 50 GHz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 951506-Q1 |
| Тип призначення | Плиткоріз електричний з водяним охолодженням для керамограніту 1500 Вт/180 мм LEX (Польща), Пліткоріз ручний електричний, UTI |
- Ціна: 3 572 ₴










