Топ продаж
-50%

Електричні ножиці для різання профнастилу, Електроножиці для металу вирубані ножиці для металу Parkside (Німеччина), UTI
10 808 ₴
5 404 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5076351
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Електричні ножиці для різання профнастилу, Електроножиці для металу вирубані ножиці для металу Parkside (Німеччина), UTI
Оригінальний товар від німецького бренда Parkside
до комплекту входить акумулятор 2 А та зарядний пристрій
Опис продукту
- для точного різання металу та іншого листового металу
- розроблений спеціально для прямих і криволінійних розрізів із низьким викидом матеріалу
- безступенево регульована матриця з фіксацією на 90°
- ергономічна ручка з нековзним покриттям Softgrip.
- у практичному футлярі для зберігання
Технічні характеристики
- хв. радіус різання: 40 мм
- відстань між розрізами: 5 мм
- висота ходу: 7 мм
- максимальна різальна здатність: алюміній: 2,5 мм (200 Н/мм2) / сталь: 1,6 мм (400 Н/мм2), 1,2 мм (600 Н/мм2), 0,8 мм (800 Н/мм2) мм2)
Матеріал
- пластик, скловолокно, сталь
Розміри
- добре. 28,55 х 7,64 х 17,22 см
Ваги
- добре. 1385 гр
- Комплект містить: 2 шестигранні ключі, 2 змінні пружини із зубчастим штифтом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parkside |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.4 кг |
| Максимальна товщина різу | 2.5 мм |
| Мінімальний радіус різання | 40 мм |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип ножиць по металу | Листові |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 970709-Q1 |
| Тип призначення | Електричні ножиці для різання профнастилу, Електроножиці для металу вирубані ножиці для металу Parkside (Німеччина), UTI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 404 ₴








