Топ продаж
-50%

Настільний свердлильний верстат для дому, Електричний свердлильний верстат для домашнього використання 1600 W AL-FA (Польща), UTI
11 020 ₴
5 510 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9890851
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Настільний свердлильний верстат для дому, Електричний свердлильний верстат для домашнього використання 1600 W AL-FA (Польща), UTI
Свердлильний верстат AL-FA ідеальний верстат для вимогливого майстра! Цей надійний колонний дриль обладнаний двигуном потужністю 1600 Вт і 5 різними параметрами швидкості з максимальною швидкістю 2500 об./хв!
Робочий стіл регулюється за висотою, а також може бути нахилений на кут від 0 до 45°. Крім того, обмежувач глибини свердління дає змогу точно визначити, наскільки глибоко має проходити свердло в матеріалі (максимальна глибина отвору: 52 мм). Оскільки опорна плита обладнана нарізними отворами, ви можете легко прикріпити перфоратор до робочого столу.

Особливості:
- Чавунна основа для максимальної стійкості
- Ключовий патрон 16 мм)
- Регульований по висоті робочий стіл із регулюванням кута
- Захисний вимикач
- Металеві шківи

Характеристики:
- Виробник: AL-FA
- Живлення: 220V - 50Hz
- Потужність: 1600 Вт
- Швидкість обертання: 500 - 2500 об./хв
- Діаметр свердла: 3-16мм
- Конус Морзе: В-16
- Тип електродвигуна верстата: асинхронний
- Розміри ноги: 400 мм x 290 мм
- Довжина мережевого кабелю: 2м
- Кількість швидкостей: 5 кроків
- Динаміка швидкості на рівні окремих регулювань:

Швидкість обертання:
- до 500 об/хв
- до 890 об/хв
- до 1400 об./хв
- до 1900 об/хв
- до 2500 об./хв

Комплектація
- Свердлильний верстат AL-FA
- Регульоване захисне скло на патроні
- Патрон
- Регулювальний столик
- Тиски
- Шестигранник
- Інструкція
- Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alfa |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість швидкостей | 5 шт. |
| Споживана потужність | 1.6 кВт |
| Стан | Новий |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Кількість обертів холостого ходу | 2500 об/хв |
| Загальні параметри | |
| Вага | 15 кг |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр фрези | 16 мм |
| Довжина столу | 314 мм |
| Код | 951502-Q1 |
| Тип призначення | Настільний свердлильний верстат для дому, Електричний свердлильний верстат для домашнього використання 1600 W AL-FA (Польща), UTI |
| Тип верстата | Вертикально-свердлильний |
| Тип електродвигуна верстата | асинхронний |
| Ширина стола | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 510 ₴










