Топ продаж
-50%

Верстат для ручного заточування ланцюга бензопили універсальний 560 Вт Grand (Чохія), Пристосування для заточування ланцюга бензопили, UTI
4 860 ₴
2 430 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4100737
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Верстат для ручного заточування ланцюга бензопили універсальний 560 Вт Grand (Чохія), Пристосування для заточування ланцюга бензопили, UTI
Верстат для заточування ланцюгів Grand допоможе вам легко та швидко заточити ланцюг вашої електро або бензопили. Впорається з таким завданням навіть новачок.
Верстат простий у використанні. Висока точність і якість заточування забезпечується надійною фіксацією ланцюга. Модель має досить потужний електромотор (560 Вт) асинхронного типу (безщітковий), здатний витримувати тривалі навантаження.
Характеристики:
| Виробник: | Grand |
| Потужність, Вт: | 560 |
| Напруга/частота, В/Гц: | 220/50 |
| Тип мотора: | асинхронний |
| Число обертів, об/хв: | 5000 |
| Розміри заточкового диска, мм: | 104*22 |
| Кут заточування, 0: | +/-30 |
| Вага, кг: | 2,5 |
| Гарантія, міс.: | 12 |
ОСОБЕННОСТИ:
- мотор асинхронного типу (безщітковий);
- надійна фіксація забезпечує точність заточування;
- алюмінієва основа;
- вимикач із захистом від перегрівання та стрибків напруги;
- комплектується заточувальним диском.
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- верстат для заточування ланцюгів Grand;
- ручка;
- заточувальний диск;
- посібник з експлуатації

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Діаметр посадкового отвору | 22 мм |
| Максимальний діаметр диска | 104 мм |
| Споживана потужність | 560 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Заточний |
| Кількість обертів холостого ходу | 5000 об/хв |
| Загальні параметри | |
| Вага | 2 кг |
| Додаткові параметри | |
| Кількість дисків | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 951486-Q1 |
| Тип призначення | Верстат для ручного заточування ланцюга бензопили універсальний 560 Вт Grand (Чохія), Пристосування для заточування ланцюга бензопили, UTI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 430 ₴











