Топ продаж
-50%

Ручний верстат для заточування ланцюгів бензопил, Професійні станки для заточування ланцюгів 780 Вт/ 145 мм LEX (Польща), UTI
8 112 ₴
4 056 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9502214
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ручний верстат для заточування ланцюгів бензопил, Професійні станки для заточування ланцюгів 780 Вт/ 145 мм LEX (Польща), UTI

Характеристики
| 🏭Виробник | LEX |
| ⚡Потужність | 780 Вт |
| 🔄Кількість обертів | 3000 об/хв |
| Кут нахилу | 90 градусов |
| Кут нахилу пили | 40 градусов |
| Діаметр диска | 145 мм |
| Діаметр отвору | 22 мм |
Комплектація
| ⭐ Верстат для заточування ланцюгів |
| ⭐ Диск 145 мм |
Опис
Верстат для заточування ланцюгів LEX — це електроінструмент, який призначений насамперед для заточування ланцюгів різних ланцюгових пил. Точне заточування зубців на ланцюгу досягається за допомогою опускання шліфувального диска простим натисканням на корпус агрегату. Міцна конструкція верстата гарантує дотримання виставлених параметрів заточування і унеможливлює їх збій через вібрацію. Зручний затискний механізм дає змогу швидко встановити або перемістити ланцюг.
Застосування цього типу інструмента помітно збільшить термін експлуатації ланцюга.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEX |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр посадкового отвору | 22 мм |
| Кількість швидкостей | 1 шт. |
| Максимальний діаметр диска | 145 мм |
| Споживана потужність | 0.78 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Заточний |
| Кут нахилу | 90 град. |
| Кут нахилу пили | 40 град. |
| ЧПУ | Так |
| Кількість обертів холостого ходу | 3000 об/хв |
| Додаткові параметри | |
| Кількість дисків | 1 шт. |
| Товщина диска | 3.2 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 951485-Q1 |
| Тип призначення | Ручний верстат для заточування ланцюгів бензопил, Професійні станки для заточування ланцюгів 780 Вт/ 145 мм LEX (Польща), UTI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 056 ₴










