Топ продаж
-50%

Професійний верстат для заточування ланцюгів бензопил Parkside (Німеччина), Електричний заточувальний верстат для ланцюгів бензопил, UTI
6 100 ₴
3 050 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1027184
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Професійний верстат для заточування ланцюгів бензопил Parkside (Німеччина), Електричний заточувальний верстат для ланцюгів бензопил, UTI
Продовжте термін експлуатації своєї ланцюгової пили з потужним і зручним верстатом для заточування пиляльних ланцюгів. Він забезпечує прецизійне заточування без потреби знімати ланцюг, а завдяки регульованим параметрам підходить для більшості стандартних розмірів ланцюгів (3⁄8", 0,325" і 1⁄4").
Компактні розміри та легкість | зробити цей верстат ідеальним вибором для домашнього використання та майстерень.Заточуйте ланцюг швидко, зручно та професійно!
Технічні характеристики:
- Підходить для всіх доступних на ринку пиляльних ланцюгів із кроком 3⁄8".
- Також підходить для ланок із кроком 0,325" і 1⁄4", які можна обробляти шліфувальними дисками завтовшки 3,2 мм*.
- Регульована напрямна шина ланцюга з обмежувачем.
- Індивідуально регульований кут заточування.
- Регульований обмежувач глибини.
- LED-підсвітка робочої зони.
- Автоматичне повернення шліфувальної головки.
- Тиха та плавна робота двигуна.
- Захист від перевантаження та випадкового запуску.
- Ергономічна ручка.
- Міцна база для кріплення на робочому столі (в комплекті кріпильні гвинти).
- Габарити:
- У розкладеному стані: ок. 345 x 236 x 240 мм (вис. x шир. x довгий) Ручка: прибл. 26,5 x 77,5 мм (Ø x довжин.)
- Матеріали:
- Корпус, ручка: пластик Шліфувальна база: нейлон Напрямні ланцюги, обмежувач: сталь Шліфувальний диск: корунд (оксид алюмінію)
Характеристики:
- Живлення: від мережі
- Номінальна потужність: 85 Вт
- Частота обертання двигуна: 5000 об/хв
- Максимальний діаметр диска: 104 мм Т
- Товщина диска 3,2 мм
- Діаметр відкривання диска: 22 мм
- Пристрій: 1,98 кг (з ручкою)
Комплектація
- 1x шліфувальний диск 104 мм (відновлений) 2x кріпильні гвинти
Країна-виробник: Німеччина
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parkside |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр посадкового отвору | 22 мм |
| Максимальний діаметр диска | 104 мм |
| Споживана потужність | 85 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Заточний |
| Кількість обертів холостого ходу | 5000 об/хв |
| Загальні параметри | |
| Вага | 2.2 кг |
| Додаткові параметри | |
| Кількість дисків | 1 шт. |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 960421-Q1 |
| Тип призначення | Професійний верстат для заточування ланцюгів бензопил Parkside (Німеччина), Електричний заточувальний верстат для ланцюгів бензопил, UTI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 050 ₴






