Топ продаж
-50%

Професійний фен-паяльник для паяння бамперів LEX (Польща), Паяльник для зварювання пластику та паяння бамперів, UTI
5 104 ₴
2 552 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7821142
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Професійний фен-паяльник для паяння бамперів LEX (Польща), Паяльник для зварювання пластику та паяння бамперів, UTI
Термостеплер (паяльник) для ремонту пластмаси, він же гарячий степлер LEX — дає можливість паяти пластмасу, зламані кріплення, дужками різних форм, у різних положеннях і це робить його універсальним.
Гарячий степлер можна використовувати для ремонту пластмас завширшки від 1,5 до 7 мм. Корпус термосплера виготовлений із міцної пластмаси. Імпульсний трансформатор — дає швидке нагрівання, за 2 с.
Призначення скоб:
- "Мала хвиля": слугує для зшивання пластмаси з окремими частинами.
- "Велика хвиля": армує проміжні відстані між вузькою скобою.
- "Зовнішній кут": кріпить зовнішні кути пластмас, а також запалює ті канали, які утворилися після вузької та широкої скоби.
- "Внутрішній кут": кріпить внутрішні кути пластмас.
Характеристики:
- Вхідна напруга: EU AC 220V 50/60HZ;
- Вихідна потужність: 50 Вт;
- Захист від перегрівання;
- Розмір: 230*160*45 мм;
- Довжина кабелю: 1,30 м.
Комплектація
- Пластиковий кейс для зберігання;
- Термостеплер із євровилкою 220V,
- довжина шнура 1,3 м;
- 200 скоб різної форми,
- 4 різновиди по 50 шт. шкірних;
- Бокорізи — кусачик;
- Концелярський ножик (різачок).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEX |
| Країна виробник | Польща |
| Потужність | 50 Вт |
| Стан | Новий |
| Знімне жало | Так |
| Упаковка | Кейс |
| Колір | Червоний |
| Частота струму | 60 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 970881-Q1 |
| Напруга живлення | 220 |
| Тип призначення | Професійний фен-паяльник для паяння бамперів LEX (Польща), Паяльник для зварювання пластику та паяння бамперів, UTI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 552 ₴






