
Промисловий фен із регулюванням температури, Фен промисловий електричний з регулюванням температури 2000 Вт/3 режими, UTI
5 472 ₴
2 736 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7158557
Промисловий фен із регулюванням температури, Фен промисловий електричний з регулюванням температури 2000 Вт/3 режими, UTI


Фен технічний INTERTOOL — багатофункціональний інструмент, призначений не тільки для паяння, зварювання та розм'якшення пластмасових деталей, але й для зняття старої фарби, просушування важкодоступних місць і багато чого іншого.
Незамінний у холодну пору, коли необхідно розігріти замерзлі труби або двигун автомобіля, водночас він з успіхом замінює паяльну лампу

У моделі реалізовано регулятор температури від 50 до 600 °C для роботи з різними матеріалами. Наявність регулювання швидкості потоку повітря для вибору оптимального режиму роботи. Передбачені три положення:
- повітряний потік 250 л/хв із температурою 50OС
- повітряний потік 250 л/хв із вибором температурного режиму 50-600OC
- повітряний потік 500 л/хв із вибором температурного режиму 50-600OC

Комфорт у роботі
Корпус фена ергономічної форми з оптимальною вагою та чудовим балансуванням у руках для комфортної тривалої роботи.
Зручна D-подібна ручка закритого типу захищає руку оператора від випадкових пошкоджень і потоку гарячого повітря, а прогумовані елементи для кращої фіксації в руках запобігають ковзанню під час роботи.
Фен також можна використовувати в стаціонарному режимі, перпендикулярно виставивши його на рівній поверхні, що зручно для точкової роботи з деталями, трубами та ін.

Надійність і довговічність
Виготовлений фен з ударостійкого пластику, стійкий до різного роду механічних пошкоджень. Нагрівальний елемент керамічний, це дає змогу йому плавно охолоджуватися й нагріватися, що збільшує термін експлуатації інструмента.
Мережевий шнур прогумований і морозостійкий, на вході в інструмент посилений для захисту від переламування. Довжина 2 метри дає змогу комфортно працювати без подовжувачів.

У комплекті передбачені 4 насадки для виконання різних функцій:
- сопло, що звужується для точкового нагрівання і сконцентрованого потоку повітря
- рефлекторне сопло з округленим відводом для термоукуски ізоляції дротів, прогрівання труб
- склозахисне сопло дає змогу відкотити гарячу струмінь від скла та розігріти поверхню біля нього
- напрямне сопло зручно для видалення лакофарбових покриттів та ін.
Характеристики
| Комплектація | Фен; Пластиковий кейс; Комплект аксесуарів; |
|---|---|
| Довжина мережевого шнура | 2 м |
| Температура | 50 - 600 °С |
| Кількість режимів | 3 |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Гарантія | 3 роки |
| Повітряний потік | 250 - 500 л/хв |
| Вага | 2,000 кг |
Комплектація
- Фен технічний
- 4 насадки
- Скребок
- Інструкція
- Кейс
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 2.2 кг |
| Максимальна робоча температура | 600 град. |
| Максимальний об'єм повітря | 500 літр/хв |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 960338-Q1 |
| Тип призначення | Промисловий фен із регулюванням температури, Фен промисловий електричний з регулюванням температури 2000 Вт/3 режими, UTI |
- Ціна: 2 736 ₴






