
Шліфувальна машина для оброблення матеріалів, шліфувальна машина з регулюванням обертів 1250W Grand (Чехія), UTI
6 448 ₴
3 224 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1204957
Шліфувальна машина для оброблення матеріалів, шліфувальна машина з регулюванням обертів 1250W Grand (Чехія), UTI
Призначення стрічкової шліфувальної машини Grand — шліфування широких поверхонь, зняття різних лакофарбових та інших матеріалів. Використовуючи цей апарат, можна працювати з деревиною, металом, каменем, пластиком та іншими матеріалами. Стрічкову шліфмашинку досить просто використовувати, також у ній є автоматичне регулювання стрічки.
Шліфмашинка Grand має високу продуктивність, ефективність, велику швидкість і потужність двигуна. Шліфувальне полотно стандартного розміру означає, що майстер із легкістю може підібрати необхідний матеріал у разі потреби оброблення тих чи інших матеріалів.

Використовувати шліфмашину легко та просто не тільки професіоналам, але навіть новачкам. Забезпечує це також витривалість апарата навіть у важких екстремальних умовах. Щоб працювати було найбільш комфортно, стрічкова шліфмашинка обладнана міцним корпусом, а також зручною ручкою. Це забезпечує комфортну роботу упродовж тривалого безперервного часу. А щоб на робочому місці залишалося чисто, конструкція шліфмашини наділена спеціальним пилозбірником. Це так само заощаджує чимало сил і часу, яке так цінне в сучасному ритмі життя!
ОСОБЕННОСТИ:
- ергономічний дизайн
- швидка заміна шліфувальної стрічки
- регулювання швидкості обертання
- вбудований пилосос із додатковим мішком для пилу
- можливість стаціонарної роботи
- три положення передньої ручки
- конструкція передньої частини дає змогу шліфувати у важкодоступних місцях
Стрічкова шліфмашинка Grand має надійний, витривалий мотор досить високої потужності. Цього цілком досить, щоб виконувати досить великі обсяги робіт. У обертальних механізмах двигуна беруть участь підшипники, завдяки яким термін експлуатації апарата набагато вищий.
Купити електроінструмент гуртом і в роздріб в Україні за доступними цінами, а також на вигідних умовах, тепер доступно кожному! Ми працюємо на території всієї країни, пропонуючи тільки найвпевненіші умови співпраці та конкурентоспроможні ціни.
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- шліфмашина Гранд ЛШМ-1250;
- мішок-пилозбірник;
- стрічка;
- посібник з експлуатації;
- картонна упаковка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 3 кг |
| Довжина стрічки/листа | 533 мм |
| Кріплення шліфувального листа | Затискач |
| Максимальна швидкість стрічки | 260 м/хв |
| Максимальна кількість обертів | 260 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1250 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | стрічкова |
| Ширина стрічки/листа | 76 мм |
| Ширина шліфування | 76 мм |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Запобіжна муфта | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 951521-Q1 |
| Тип призначення | Шліфувальна машина для оброблення матеріалів, шліфувальна машина з регулюванням обертів 1250W Grand (Чехія), UTI |
- Ціна: 3 224 ₴







