Топ продаж
-50%

Шліфувальна машина для оброблення матеріалів 600 Вт Parkside (Німеччина), Шліфувальна машина з регулюванням швидкості, UTI
5 836 ₴
2 918 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8266092
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Шліфувальна машина для оброблення матеріалів 600 Вт Parkside (Німеччина), Шліфувальна машина з регулюванням швидкості, UTI
Основні особливості:
- Стрічкова шліфувальна машина Parkside — це потужний і універсальний інструмент для шліфування, полірування та піскоструминного оброблення.
- Безступеневе регулювання швидкості стрічки, вузький передній ролик для шліфування впритул до краю та складана передня кришка для шліфування у важкодоступних місцях роблять цей продукт неперевершеним у своєму ціновому класі.
Головні переваги:
- Плавне регулювання швидкості стрічки
- Валик із вузькою поверхнею для шліфування близько до краю
- Складаний передній захист для шліфування у важкодоступних місцях
- Проста заміна шліфувальної стрічки завдяки системі натягу без інструментів
- Оптимальний хід стрічки завдяки ручній точній центрації
- Вбудована функція всмоктування зі знімним пилозбірником
- Під'єднання до зовнішньої системи пиловидалення
- Ергономічні ручки, розроблені для правшів і лівшів
- Багатофункціональна ручка
- Нековзна фіксувальна кнопка для безперервного режиму
- Також підходить для стаціонарного використання
Технічні характеристики:
- Номінальна потужність: 600 Вт
- Площа шліфування: 75 х 140 мм
- Полотностійка — швидкість стрічки: 170-250 м/хв.
- Розміри ременя: 75 х 457 мм.
- Розміри приблизно 324 х 150 х 148 мм
- Вага приблизно 2650 г
Комплект містить:
- Стрічкова шліфувальна машина Parkside
- Контейнер для пилу
- Адаптер із перехідником для зовнішнього пиловидалення
- Струбцини 2 шт.
- Шліфувальна стрічка (зернистість 80)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parkside |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2 кг |
| Довжина стрічки/листа | 475 мм |
| Максимальна швидкість стрічки | 250 м/хв |
| Основна рукоятка | Поворотна |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | стрічкова |
| Ширина стрічки/листа | 75 мм |
| Ширина шліфування | 75 мм |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Ні |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 960404-Q1 |
| Тип призначення | Шліфувальна машина для оброблення матеріалів 600 Вт Parkside (Німеччина), Шліфувальна машина з регулюванням швидкості, UTI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 918 ₴









