Топ продаж
-50%

Шліфувальна машинка для грубого шліфування, Стаціонарна стрічкова шліфувальна машина 900 Вт Parkside (Німеччина), UTI
7 408 ₴
3 704 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9293490
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Шліфувальна машинка для грубого шліфування, Стаціонарна стрічкова шліфувальна машина 900 Вт Parkside (Німеччина), UTI
Застосування: для шліфування деревини, пластику, металу, гіпсу та пофарбованих поверхонь.
Потужність: 900 Вт
Швидкість стрічки на холостому ходу: 240-400 м/хв.
✓ Вузький передній валик для шліфування поблизу крайок.
✓ Під'єднання до зовнішньої аспіраційної системи
✓ Проста заміна шліфувальної стрічки завдяки системі натягу без інструментів.
Опис продукту
- ідеально підходить для шліфування дерева, пластику, металу, штукатурки та пофарбованих поверхонь.
- перемикач увімкнення/вимкнення з ручкою регулювання швидкості стрічки
- Складана передня кришка для шліфування у важкодоступних місцях.
- Вбудована функція всмоктування зі знімним пилозбірником.
- приєднання зовнішньої аспіраційної системи
- Проста заміна шліфувальної стрічки завдяки системі натягу без інструментів.
- оптимальна робота стрічки завдяки точному центруванню вручну
- ергономічні ручки, призначені для правші та лівші.
- також підходить для стаціонарного використання
- кнопка ввімкнення безперервної роботи
Увімкнено:
- 1 контейнер для пилу
- 1 адаптер і перехідний ніпель для зовнішньої аспіраційної системи
- 2 пряжки
- 1 шліфувальна стрічка — зернистість 80
Технічні характеристики
- Номінальна потужність: 900 Вт
- швидкість стрічки на холостому ходу: 240-400 м/хв.
Матеріал конструкції
- корпус: пластик
Розміри
- шліфувальний верстат: приблизно 327 х 151 х 150 мм
- пилозбірник: приблизно 195 x 126 x 56 мм
- затискачі (2 шт.): приблизно 75 х 20 х 90 мм
- наждачний папір: приблизно 533 x 75 мм
- адаптер: ок. 50 х 40 х 42 мм
- Перехідний з'єднувач: приблизно 32 x Ø 35 мм x Ø 37 мм
Ваги
- м'ясорубка (без аксесуарів): приблизно 2962 г
Гарантія
- 3 роки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parkside |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2.96 кг |
| Кріплення шліфувального листа | Затискач |
| Максимальна швидкість стрічки | 400 м/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | вібраційна |
| Ширина стрічки/листа | 75 мм |
| Ширина шліфування | 75 мм |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 960403-Q1 |
| Тип призначення | Шліфувальна машинка для грубого шліфування, Стаціонарна стрічкова шліфувальна машина 900 Вт Parkside (Німеччина), UTI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 704 ₴










