Топ продаж
-50%

Шліфмашини пневматичні шліфувальна, Ексцентрикова пневматична шліфмашина 150 мм INTERTOOL, Шліфмашина повітряна, UTI
4 896 ₴
2 448 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9679285
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Шліфмашини пневматичні шліфувальна, Ексцентрикова пневматична шліфмашина 150 мм INTERTOOL, Шліфмашина повітряна, UTI
Екстроцентрично висока пневмочастинка, яка складається з обертового тичопа (робоча поверхня — середньоякісні круги на «завдовжки») призначена для шліфування та поліпшенивідношення металічеських, дерегулювальних, композитних і функціональних функцій. Використовуваний у разі виповнення відділочних розроблень.
Данські москітки зроблені зручним для зручності до інструментів під час розроблення гнучкого гофськопристрою.
До базової комплектації цього товару входять:
- Шліфмашинка пневматична ексцентрикова INTERTOOL;
- Дві платформи для самоклейних наждачних кругів діаметром 150 мм;
- Шланг для відведення пилу;
- Мішок для збирання пилу;
- Ключ для затиску контргайки;
- Відповідна частина швидкознімного під'єднання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 1.73 кг |
| Внутрішній діаметр шланга | 9 мм |
| Максимальна кількість обертів | 9000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Робочий тиск | 6.3 бар |
| Витрата повітря | 340 літр/хв |
| Стан | Новий |
| Тип пневмошліфмашіни | Ексцентрикова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 960401-Q1 |
| Тип призначення | Шліфмашини пневматичні шліфувальна, Ексцентрикова пневматична шліфмашина 150 мм INTERTOOL, Шліфмашина повітряна, UTI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 448 ₴






