
Пневматична ексцентрикова шліфувальна машина 125 мм INTERTOOL, Шліфмашинка пневматична ексцентрикова, UTI
4 548 ₴
2 274 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9849010
Пневматична ексцентрикова шліфувальна машина 125 мм INTERTOOL, Шліфмашинка пневматична ексцентрикова, UTI


Ефективна робота
Орбітальну пневматичну шліфмашину використовують для шліфування поверхонь під фарбування. Також така шліфмашинка застосовується для точнішого, якісного, фінішного зачищення різних матеріалів.
Ексцентрикова шліфмашинка шліфує як рівні, так і вигнуті поверхні. Як витрату використовуються наждачні шліфувальні отвори на липучці з отворами для виведення пилу, діаметром 125 мм. Завдяки високій швидкості 9 000 об/хв і ходу ексцентрика 4 мм ефективно справляється зі своєю роботою, витрата повітря водночас становить 340 л/хв.

Зручна
Легка конструкція, зручна клавіша пуску, розташована під долонею, дає змогу керувати інструментом однією рукою. Регулятор на вході дає змогу налаштувати швидкість обертання під різні завдання. Під'єднати машинку в пневмосистему дуже просто, у комплекті передбачений латунний зносостійкий фітинг на відповідну частину швидкорознімного з'єднання шланга.

Експлуатація інструмента
Для ефективної роботи необхідне джерело стисненого повітря (компресор), здатне підтримувати в системі тиск до 8 атм, з продуктивністю 340 л/хв і більше. Шланг подавання повітря має мати діаметр 8-10 мм.
Для максимально довгої експлуатації інструмента рекомендується використовувати шліфмашинку з повітряним фільтром і лубрикатором, для очищення повітря від непотрібних домішок і насичення його олією для змащування рухомих деталей інструмента.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ PT-1006
| Тип | ексцентрикова (орбітальна) шліфмашина |
|---|---|
| Діаметр диска | 125 мм |
| Швидкість обертання | 9000 об/хв |
| Робочий тиск | до 6 атм |
| Витрата повітря | 340 л/хв |
| Діаметр шланга | 8-10 мм |
| Гарантія | 12 мес. |
| Вага | 1,500 кг |
| Об'єм | 0,003015 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 1.4 кг |
| Внутрішній діаметр шланга | 8 мм |
| Максимальна кількість обертів | 9000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Робочий тиск | 6.08 бар |
| Витрата повітря | 250 літр/хв |
| Стан | Новий |
| Тип пневмошліфмашіни | Ексцентрикова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 960400-Q1 |
| Тип призначення | Пневматична ексцентрикова шліфувальна машина 125 мм INTERTOOL, Шліфмашинка пневматична ексцентрикова, UTI |
- Ціна: 2 274 ₴








