Топ продаж
-50%

Затиральна шліфувальна машина за штукатуркою Parkside (Німеччина), Шліфувальна машина для оброблення матеріалів, UTI
4 204 ₴
2 102 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1029398
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Затиральна шліфувальна машина за штукатуркою Parkside (Німеччина), Шліфувальна машина для оброблення матеріалів, UTI
Оригінальний товар від німецького бренда Parkside
Основні можливості:
- Комбінована трикутна та квадратна пластина для поверхонь і кутів
- Трикутна пластина з можливістю кріплення дисків із 2 сторін для ефективного оброблення важкодоступних місць простору
- легка та швидка заміна абразивних дисків завдяки застібці-липучці
- ергономічна ручка з нековзним покриттям
- перемикач захищений від потрапляння пилу
- роз'єм для зовнішньої системи всмоктування
Характеристики:
- Потужність: 200 Вт
- Кількість вібрацій: n0 28000 хв−1
- Розмір трикутного наждачного паперу: 93 х 93 х 92 мм
- розмір квадратного наждачного паперу: 112 х 112 мм
Розміри:
- пристрій (без мішка): 248 x 112 x 138 мм
- довжина мережевого кабелю: 3 м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parkside |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.17 кг |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | вібраційна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 970689-Q1 |
| Тип призначення | Затиральна шліфувальна машина за штукатуркою Parkside (Німеччина), Шліфувальна машина для оброблення матеріалів, UTI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 102 ₴









