
Шліфувальна машина для очищення зварювальних швів, Шліфувальна машина з можливістю під'єднання пилососа 200 Вт INTERTOOL, UTI
3 692 ₴
1 846 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9302325
Шліфувальна машина для очищення зварювальних швів, Шліфувальна машина з можливістю під'єднання пилососа 200 Вт INTERTOOL, UTI
| Споживана потужність | 200 Вт |
|---|---|
| Число обертів холостого ходу | 11000 хід/хв |
| Розмір платформи | 187 х 90 мм |
| Гарантія | 3 роки |
| Довжина мережевого шнура | 3 м |
| Амплітуда коливань | 2 мм |
| Вага | 1,700 кг |
| Об'єм | 0,005024 куб.м |


Призначення
Вібраційна шліфмашина INTERTOOL застосовується для фінішного шліфування та зачищення виробів перед фарбуванням, а також для вирівнювання різних поверхонь.

Ефективність
Двигун, потужністю 200 Вт гарантує надійну й безперебійну роботу. Робоча платформа розміром 187 х 90 мм забезпечує ефективне оброблення поверхні. Замінити шліфлисти просто, у машинці передбачені міцні затискні важелі для надійного кріплення. Механізм шліфмашинки робить до 11000 хід/хв, амплітуда коливання становить 2 мм.

Комфорт у роботі
Зручна та компактна вібраційна шліфувальна машина має ергономічний корпус із гумовими накладками для запобігання ковзанню рук і комфортній роботі. Інструмент легкий, унаслідок чого навіть у разі тривалої експлуатації втома від роботи мінімальна.
Для виведення пилу передбачений патрубок, до нього можна під'єднати пилосос, для цього використовують спеціальний перехідник, яким комплектується пилосос або ж він купується окремо (до комплекту постачання шліфмашини перехідник не входить).
Блокування кнопки вмикання дає змогу комфортно працювати тривалий час. Мережевий кабель має прогумовану морозостійку ізоляцію, його довжина становить 3 м, що дає змогу використовувати інструмент без додаткових подовжувачів.
Комплектація
• Шліфмашина вібраційна
• Перехідник під пилосос
• Шліфувальний лист
• Інструкція
• Гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 2 кг |
| Кріплення шліфувального листа | Затискач |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 200 Вт |
| Тип шліфмашини | вібраційна |
| Ширина шліфування | 187 мм |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Ні |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 960398-Q1 |
| Тип призначення | Шліфувальна машина для очищення зварювальних швів, Шліфувальна машина з можливістю під'єднання пилососа 200 Вт INTERTOOL, UTI |
- Ціна: 1 846 ₴





