Топ продаж
-50%

Машина електрична багатофункціональна, Шліфувальна машина для професійного використання 650 Вт Grand (Чехія), UTI
3 796 ₴
1 898 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5554347
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Машина електрична багатофункціональна, Шліфувальна машина для професійного використання 650 Вт Grand (Чехія), UTI
Плоскошліфувальна шліфувальна машина Grand являє собою оновлену модель шліфувального інструменту, з посиленою металевою підошвою і вбудованою повноцінною системою відведення пилу. Дизайн шліфмашини максимально ергономічний і збалансований для зручного керування як однією рукою, так і обома. Частота коливань платформи регулюється.

Робочі показники:
- Споживана потужність 650 Ватів;
- Швидкісний діапазон 6000-12000 хід за хвилину;
- Розмір шліфувальної підошви 90х187 мм;
- Вага інструмента 1,9 кг.
Переваги моделі:
- Міцна металева підошва;
- Контейнер для збирання пилу;
- Регулювання частотності роботи підошви;
- Ергономічна конструкція.
Комплектація шліфмашини Гранд:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Довжина стрічки/листа | 187 мм |
| Кріплення шліфувального листа | Затискач |
| Максимальна частота коливання платформи | 12000 кол/хв |
| Максимальна кількість обертів | 12000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Тип шліфмашини | вібраційна |
| Ширина стрічки/листа | 90 мм |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 960395-Q1 |
| Тип призначення | Машина електрична багатофункціональна, Шліфувальна машина для професійного використання 650 Вт Grand (Чехія), UTI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 898 ₴









