
Ексцентрикова шліфмашина з регулюванням обертів YATO (Польща), Професійна спеціальна шліфувальна машина, UTI
14 716 ₴
7 358 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7176026
Ексцентрикова шліфмашина з регулюванням обертів YATO (Польща), Професійна спеціальна шліфувальна машина, UTI
Шліфувальна машина з регульованою швидкістю потужністю 350 Вт, яка ідеально підходить для видалення фарби, лаку та іржі з дерев'яних поверхонь.
Шліфувальна тарілка інструмента виконує одночасно як обертальні, так і коливальні рухи, що дає змогу дуже швидко й ефективно видаляти старі шари та вирівнювати поверхню.
Переваги шліфмашини:
-
призначений для видалення з поверхні шарів фарби, лаку, штукатурки та іржі.
-
регулювання швидкості обертання
-
можливість під'єднання пилососа
-
кабель завдовжки 3 м
У комплект входить: аркуш наждачного паперу та ключ для монтажу та демонтажу диска.
Технічні характеристики шліфмашини:
-
Оберти: 4000-10000 об/хв
-
Вага: 1,37 кг
-
Напруга: 220–240 В змінного струму.
-
Потужність: 350 Вт
-
Довжина кабелю: 3 м
-
Ступінь захисту: IP20.
-
Електронне регулювання швидкості: так
-
Діаметр наждачних дисків: 150 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 1.37 кг |
| Максимальна кількість обертів | 10000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 350 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | ексцентрикова |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 970688-Q1 |
| Тип призначення | Ексцентрикова шліфмашина з регулюванням обертів YATO (Польща), Професійна спеціальна шліфувальна машина, UTI |
- Ціна: 7 358 ₴









