
Професійна спеціальна шліфувальна машина (300 Вт/ 125 мм) INTERTOOL, Орбітальна ексцентрикова шліфувальна машинка, UTI
4 060 ₴
2 030 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8521260
Професійна спеціальна шліфувальна машина (300 Вт/ 125 мм) INTERTOOL, Орбітальна ексцентрикова шліфувальна машинка, UTI
Орбітальна (ексцентрикова) шліфмашина чудово підходить для опоряджувальних робіт і не тільки! Завдяки двом напрямам ходу (обертальні та зворотно-поступальні рухи) чудово шліфує увігнуті та округлі поверхні під час фінішного, тонкого зачищення.
Цією шліфмашиною можна шліфувати різні типи поверхонь завдяки регулятору швидкості (частоти обертання). Зачищає та полірує поверхні з металу, дерева, каменю, пластмаси, скла тощо. Ролик регулятора розміщений зверху на корпусі — це дає змогу швидко перемикати оберти, не відриваючись від процесу шліфування й вибрати оптимальний режим роботи.
Машинка з діаметром опорного диска 125 мм має пилозбірник, який полегшить Вашу роботу. Більше не потрібно прибирати залишки пилу після шліфування!
Шліфмашина займає мало місця, досить компактна. Ергономічний, сучасний дизайн і мала вага дають змогу зручно тримати її в руці та не втомлюватися під час тривалих робіт!

Особливості
- Зручна, легка, проста у використанні
- Наявність мішка для пилу полегшить прибирання після роботи
- Підходить для тонкого оброблення та зачищення
- Шліфувальний круг леко та швидко замінити — підошва з липучкою
- Можна під'єднати до будівельного пилососа
Технічні характеристики:
- Амплітуда коливань: 2 мм
- Довжина мережевого дроту: 3 м
- Швидкість обертання: 5 000 – 12 000 об/хв
- Споживана потужність: 300 Вт.
- Напруга живлення: 230 В
- Гарантія: 3 роки
- Вага: 1,688 кг
- Об'єм: 0,005218 куб.м.
Комплектація
- Шліфмашина ексцентрикова
- Пилозбірник
- Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 1.6 кг |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Максимальна кількість обертів | 12000 об/хв |
| Основна рукоятка | Не поворотна |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | ексцентрикова |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 951466-Q1 |
| Тип призначення | Професійна спеціальна шліфувальна машина (300 Вт/ 125 мм) INTERTOOL, Орбітальна ексцентрикова шліфувальна машинка, UTI |
- Ціна: 2 030 ₴








