
Професійна ексцентрикова шліфувальна машина (480 Вт/ 125 мм) INTERTOOL, Шліфувальна машина з регулюванням швидкості, UTI
4 612 ₴
2 306 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7992421
Професійна ексцентрикова шліфувальна машина (480 Вт/ 125 мм) INTERTOOL, Шліфувальна машина з регулюванням швидкості, UTI
Орбітальна (ексцентрикова) шліфмашина чудово підходить для опоряджувальних робіт і не тільки! Прекрасно шліфує будь-якої форми поверхні (зокрема увігнуті, округлі та ін.). Ідеально підійде для фінішного, тонкого зачищення.
Цією шліфмашинкою Ви можете шліфувати різні типи поверхонь завдяки регулятору швидкості (числа обертів). Зачищає поверхні з металу, дерева, каменю, пластмаси, скла та ін. Додаткова ручка покращує захоплення й дає змогу контролювати кожен міліметр оброблення.
Машинка з діаметром опорної платформи 125 мм, забезпечена пилозбірником, який полегшить Вашу роботу. Більше не потрібно прибирати залишки пилу після шліфування!
Шліфмашина не займає багато місця, а зручний сучасний дизайн і мала вага дають змогу комфортно тримати її в руці та не втомлюватися під час тривалих робіт!
Особливості:
- Продуктивна та потужна (480 Вт)
- Зручна, легка та проста у використанні
- Пилозбірник підвищує комфорт у роботі
- Підходить для тонкого оброблення
- Легко замінити шліфувальний круг, підошва з липучкою (125 мм)
- Можна під'єднати до будівельного пилососа
Характеристики:
- Число обертів холостого ходу: 4000-14000 об/хв
- Довжина мережевого шнура: 3 м
- Діаметр платформи: 125 мм
- Споживана потужність: 480 Вт
- Гарантія: 3 роки
- Ексцентрисет: 2,3 мм
- Вага: 2,400 кг
- Об'єм: 0,007657 куб.м
Комплектація
- Шліфмашина ексцентрикова
- Мішок для збирання пилу
- Інструкція
- Гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Амплітуда коливань | 2.3 мм |
| Вага | 2.4 кг |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Максимальна кількість обертів | 14000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 480 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | ексцентрикова |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 951465-Q1 |
| Тип призначення | Професійна ексцентрикова шліфувальна машина (480 Вт/ 125 мм) INTERTOOL, Шліфувальна машина з регулюванням швидкості, UTI |
- Ціна: 2 306 ₴










