Топ продаж
-50%

Шліфувальна машина для плоских поверхонь 3в1 200 Вт Parkside (германія), Багатофункційний шліфувальний інструмент, UTI
6 448 ₴
3 224 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2842968
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Шліфувальна машина для плоских поверхонь 3в1 200 Вт Parkside (германія), Багатофункційний шліфувальний інструмент, UTI
Функції трикутної, ексцентрикової й осцилювальної шліфувальної машини.
- змінні шліфувальні пластини — відповідний інструмент для будь-якого застосування
- плавно регульована кількість коливань
- Проста заміна наждачного паперу завдяки застібці-липучці або системі кріплення без інструментів.
- Вбудована функція всмоктування з пилозбірником.
- Можливість під'єднання до зовнішнього пиловидалення.
- ергономічні ручки з м'яким покриттям
- транспортувальний кейс у комплекті
- Аксесуари, що входять до комплекту: 2 шліфувальні аркуші на кожну насадку (зернистість 80/240), 1 адаптер для зовнішнього пиловидалення, 1 викрутка.
Технічні характеристики
- Номінальна споживана потужність: 200 Вт
- номінальна частота обертання холостого ходу: 7000-12000 хв-1
- номінальна кількість коливань: 14000-24000 хв-1
Розміри
- базові пристрої: приблизно 230 x 92 x 152 мм
- пластина для ручного шліфування: приблизно 148 x 102 x 19 мм
- ексцентрикова шліфувальна пластина: приблизно Ø 125 x 13 мм
- пластина для орбітального шліфування: приблизно 185 x 93 x 21 мм
- валіза: приблизно 340 х 270 х 140 мм
- пилозбірник: приблизно 139 x 75 x 72 мм
- 2 шліфувальні папери (для орбітальної шліфувальної машини): приблизно 185 x 93 мм
- 2 шліфувальні папери (для ексцентрикової шліфувальної машини): майже 125 мм
- 2 шліфувальні папери (для ручної шліфувальної машини): приблизно 151 x 102 мм
- перехідник для всмоктування: приблизно 35 x 45 x 36 мм
- довжина шнура живлення: приблизно 3 м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parkside |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.3 кг |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Максимальна кількість обертів | 12000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | багатофункціональна |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 960397-Q1 |
| Тип призначення | Шліфувальна машина для плоских поверхонь 3в1 200 Вт Parkside (германія), Багатофункційний шліфувальний інструмент, UTI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 224 ₴









