
Шліфувальна машина для професійного використання 240 Вт ProCraft (германня), Шліфмашинка для пластику ексцентрикова, UTI
5 224 ₴
2 612 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8648388
Шліфувальна машина для професійного використання 240 Вт ProCraft (германня), Шліфмашинка для пластику ексцентрикова, UTI
Ексцентрик Procraft — це шліфувальна машина орбітального типу з ергономічним корпусом і підвищеним ресурсом електродвигуна. Апарат обладнаний продуктивним двигуном потужністю 950 Вт і системою регулювання обертів від 5 тис. до 12 тис. об./хв, що дає змогу тонко настроювати режим роботи залежно від типу поверхні.
У комплекті з пристроєм постачається контейнер для збору пилу, що дає змогу забезпечити чистоту на робочому місці та скоротити ризик розвитку професійних респіраторних захворювань.
Ексцентрик обладнується зачисною шкіркою діаметром 125 мм. Полотно кріпиться на інструмент за допомогою липучки. Ця система дає змогу за потреби швидко змінювати шліфувальну шкірку.
Пристрій призначений для роботи з такими матеріалами:
- деревина;
- ДСП;
- фанера;
- полимеры;
- листовий метал.
Також підходить для виконання кузовних робіт.
- Обладнаний механізмом для під'єднання пилозбірника;
- Виготовлений у пилозахисному корпусі;
- Система для охолодження пристрою у разі тривалої експлуатації;
- Можливість працювати однією рукою;
- Невелика маса (2 кг) і зручна ергономічна форма пристрою дають змогу збільшити цикл роботи, не напружуючи зап'ясток оператора.
Напруга/частота 220 В/50 Гц
Потужність 950 Вт
Полотностійка хід 6000-12000 об/хв
Шліфувальна поверхня 125 мм
Вага 1,5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Польща |
| Амплітуда коливань | 2 мм |
| Вага | 1.8 кг |
| Максимальна кількість обертів | 12000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Споживана потужність | 950 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | ексцентрикова |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 960396-Q1 |
| Тип призначення | Шліфувальна машина для професійного використання 240 Вт ProCraft (германня), Шліфмашинка для пластику ексцентрикова, UTI |
- Ціна: 2 612 ₴





