Топ продаж
-50%

Осциляційно шпиндельна шліфувальна машина, Мінішліфувальна машинка для дрібного ремонту 270 Вт Parkside (германія), UTI
5 632 ₴
2 816 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2928263
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Осциляційно шпиндельна шліфувальна машина, Мінішліфувальна машинка для дрібного ремонту 270 Вт Parkside (германія), UTI
Основні особливості:
- Проста зміна шліфувальних листів завдяки застібці-липучці.
- Шліфувальна поверхня приблизно Ø 125 мм — для наявних у продажу шліфувальних листів (наприклад, від Parkside).
- Нековзна ручка з високоякісної гуми забезпечує надійне захоплення пристрою.
- Шліфувальна машина обладнана адаптером, що дає змогу приєднувати пристрій до більшості промислових пилососів.
- Регулювання швидкості дає змогу плавно встановити кількість обертів у межах 6 кроків, завдяки цій функції ми можемо встановити необхідну швидкість виконання роботи.
Технічні характеристики:
- Назва бренда: Parkside
- Напруга: 220/230 В
- Частота: 50 Гц
- Потужність: 270 Вт
- Кількість вібрацій на холостому ходу: n0 14 000-24 000 хв−1
- З двигуном змінного струму, мідна обмотка
- Кабель завдовжки майже 4 м
До комплекту входить:
- Шліфмашина вібраційна Parkside
- Шліфлист із застібкою-липучкою (зернистість 120)
- Пилозбірник
- Інструкція користувача.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parkside |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.6 кг |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Максимальна кількість обертів | 24000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 270 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | ексцентрикова |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 960393-Q1 |
| Тип призначення | Осциляційно шпиндельна шліфувальна машина, Мінішліфувальна машинка для дрібного ремонту 270 Вт Parkside (германія), UTI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 816 ₴










