
Ексцентрикова шліфувальна машина для дерева, Шліфувальна машина з можливістю під'єднання пилососа 650 Вт Grand (Чехія), UTI
4 060 ₴
2 030 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8916382
Ексцентрикова шліфувальна машина для дерева, Шліфувальна машина з можливістю під'єднання пилососа 650 Вт Grand (Чехія), UTI
Шліфмашина Grand призначена для шліфування та полірування різних матеріалів і поверхонь із застосуванням правильно підібраного шліфувального матеріалу. Інструмент має максимально практичний і компактний корпус, ергономічну ручку, з прогумованими областями для найзручнішого схоплення та фіксації машинки в руці.
Профіль роботи шліфувальної машинки передбачає досить рясне забруднення робочої зони. Для цього виробник GRAND передбачив можливість під'єднання пластикового контейнера для збирання пилу, який входить у вихідну комплектацію моделі. Можливість регулювати швидкість обертання платформи у досить широкому діапазоні, дасть змогу підібрати оптимальний швидкісний режим для кожного процесу та матеріалу.
Технічні параметри:
- Мережа живлення 220 В/50 Гц;
- Потужність двигуна 650 ватів;
- Число обертів 6000-13000 об/хв;
- Діаметр шліфлиста 125 мм.
Особливості:
- Чудово збалансований корпус;
- Широкий швидкісний діапазон;
- Регулювання числа обертання;
- Пластиковий мішок;
- Збільшений ресурс роботи;
- Висока якість збирання інструмента.
Шліфмашина GRAND постачається в комплекті з пластиковим контейнером для збирання пилу та шліфувальним колом:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 1.4 кг |
| Максимальна кількість обертів | 13000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | ексцентрикова |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 960392-Q1 |
| Тип призначення | Ексцентрикова шліфувальна машина для дерева, Шліфувальна машина з можливістю під'єднання пилососа 650 Вт Grand (Чехія), UTI |
- Ціна: 2 030 ₴








