
Електрична шліфувальна машина для стін і стель 1700 Вт AL-FA (Польща), Затиральна шліфувальна машина за штукатуркою, UTI
11 816 ₴
5 908 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5223384
Електрична шліфувальна машина для стін і стель 1700 Вт AL-FA (Польща), Затиральна шліфувальна машина за штукатуркою, UTI
Шліфувальна машина AL-FA зі світлодіодною підсвіткою і можливістю видалення пилу. Безпильний шліфувальний верстат для очищення і шліфування кам'яних і бетонних стін, стель, лакових і пофарбованих покриттів, шпакльованого гіпсокартону та гіпсової шпаклівки, є незамінним помічником для кожного спеціаліста з внутрішнього оброблення.
Єдиний такий жираф із максимальною потужністю 1700 Вт на ринку, набір наждачного паперу та сумка для транспортування!

Особливості
- Потужність: 1700 Вт;
- Оберти: 800-1700 об/хв;
- Діаметр шліфувального кола: 225 мм;
- довжина машинки 4 м
- Електроживлення: 230 В ~ 50 Гц;
- Регулювання обертів;
- Пилозахисний двигун;
- LED-підсвітка;
- Зручна прогумована ручка з блокуванням клавіші пуск;
- Шліф папір у комплекті 6 шт.
- Довжина мережевого кабелю 4 м;
- Вага: 5,5 кг;
- Додаткові функції: світлодіодне підсвічування, кабель для відсмоктування пилу.
Світлодіодна підсвітка, розташована навколо голови, забезпечує кращу видимість під час роботи — коли додаткове світло не потрібне, ми можемо вимкнути його за допомогою герметичного вимикача. Шліфувальна машина обладнана вбудованою системою вакуумування, завдяки чому робота з інструментом здійснюється без пилу.
Шліфмашинка обладнана трубкою для відсмоктування пилу, яку необхідно приєднати до промислового пилососа. Легке зняття шланга для відсмоктування пилу дає змогу швидко очистити пристрій.
Телескопічний висувний алюмінієвий вал із додатковою ручкою дає змогу використовувати його на різній висоті.
Міцна сумка дає змогу легко транспортувати та зберігати інструмент.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alfa |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 5.5 кг |
| Максимальна кількість обертів | 1700 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 225 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Сумка-чохол |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 951695-Q1 |
| Тип призначення | Електрична шліфувальна машина для стін і стель 1700 Вт AL-FA (Польща), Затиральна шліфувальна машина за штукатуркою, UTI |
- Ціна: 5 908 ₴










