
Професійна спеціальна шліфувальна машина 710W Parkside (Німеччина), Шліфувальна машина для вирівнювання штукатурки, UTI
12 552 ₴
6 276 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8207663
Професійна спеціальна шліфувальна машина 710W Parkside (Німеччина), Шліфувальна машина для вирівнювання штукатурки, UTI
Потужна шліфувальна машина для стін і стель потужністю 710 Вт для оптимального шліфування. Регульована швидкість для оптимальних результатів шліфування. Загальна довжина з алюмінієвим телескопічним валом може бути збільшена з 145 см до 170 см.
Під'єднання для пилососа — включно з гнучким шлангом. Шліфувальна головка з карданним шарніром для оптимальної підтримки кута стіни.
Шліфувальна тарілка 225 мм із застібкою-липучкою. З міцним щітковим кільцем для точного ведення. Перемикне світлодіодне робоче світло.
З підтримувальною Т-подібною ручкою для оброблення стелі. Ручки ергономічної форми та нековзні. Пилозахищений перемикач, головка пристрою складається для економії місця.
Приладдя в комплекті:
-
1 розширюваний шланг (приблизно 4 м), включно з адаптером для зовнішнього пиловидалення
-
1 набір монтажних інструментів, включно з 2 змінними вугільними щітками, 6 шліфувальними кругами (Ø 225 мм — зерно 80/100/120/150/180/240)
Технічні деталі:
-
Приєднувальне навантаження 710 Вт.
-
Номінальна швидкість: 800-1800 об./хв Ø шліфувальної тарілки: 225 мм
-
Діапазон регулювання загальної довжини: 145 - 170 см.
-
Довжина шнура живлення: 4,5 м
Матеріал:
-
Трубка: алюмінієвий профіль
-
Корпус: поліамід, скловолокно (PA6 + GF30)
-
Кабель і шланг: полівінілхлорид
Габаритні розміри:
-
Шліфувальна машина: 1430 - 1700 x 255 x 260 мм
-
Пристрій, включно з подовжувачем: 915 x 255 x 260 мм
-
У складеному вигляді: 710 x 280 x 250 мм
Маса:
-
Шліфувальна машина: (включно з подовжувачем): 4,155 кг
-
Всмоктувальний шланг: 765 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parkside |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 5.2 кг |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 710 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | багатофункціональна |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 960201-Q1 |
| Тип призначення | Професійна спеціальна шліфувальна машина 710W Parkside (Німеччина), Шліфувальна машина для вирівнювання штукатурки, UTI |
- Ціна: 6 276 ₴










