
Електрична шліфувальна машина для стін і стель 1500 Вт/180 мм MAX (Польща), Професійна шліфувальна машинка, UTI
7 264 ₴
3 632 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1484846
Електрична шліфувальна машина для стін і стель 1500 Вт/180 мм MAX (Польща), Професійна шліфувальна машинка, UTI
Шліфувальна машина для стін і стель призначена для шліфування гіпсових штукатурних і гіпсових покриттів. Висока якість виготовлення дає змогу довго й без проблем працювати, а ергономічний дизайн забезпечує безпечну та комфортну роботу з пристроєм.
Основна ручка шліфувальної машини захищена гумовим протиковзним покриттям, обладнана доступним перемикачем і регулюванням швидкості, що дає змогу регулювати темп роботи та тип оброблення поверхні.
Додаткова ручка дає змогу забезпечити надійне зчеплення і точне наведення, що дає нам більший контроль над пристроєм.
Світлодіодна підсвітка, розташована навколо голови, забезпечує кращу видимість під час роботи — якщо додаткове світло не потрібне, ми можемо вимкнути його за допомогою герметичного вимикача.
Подрібнювач обладнаний системою відсмоктування пилу: безпосередньо до прикріпленого мішка або ми можемо під'єднати його до промислового пилососа. Легке зняття шланга для відсмоктування пилу дає змогу швидко очистити пристрій. Регулювання потужності всмоктування дає змогу точно видалити пил із піску.
Монтаж шліфувальних дисків діаметром 180 мм здійснюється за допомогою липучки. У наборі ви отримуєте 6 паперових мішень із різним типом грануляції.
Технічні характеристики:
- Блок живлення — 230 В ~ 50 Гц;
- Потужність — 1500 Вт;
- Оберти — 1400-2700 об./хв;
- Довжина шланга — 2 м;
- Діаметр шланга — 32 мм;
- Діаметр шліфувального кола — 180 мм;
- Розміри паперу — 180 мм;
- Розмір підошви — 180 мм;
- Регулювання обертів;
- Пилозахисний двигун;
- Тип кріплення на шліфувальній платформі — липучка;
- LED-підсвітка; LED-підсвітка;
- Зручна гумова ручка з блокуванням клавіші пуск;
- Шліф папір у комплекті 6 шт.
- Вага: 2,5 кг.
Комплектація
- Шліфувальна машина — 1 шт.
- Гнучкий шланг 2 м — 1 шт.
- Пилозбірник — 1 шт.
- Додаткова ручка — 1 шт.
- Ключ
- Набір наждачних дисків 6 шт. (2xP120, 2xP180, 2xP240)
- Інструкція користувача та гарантійний талон.
- Картонна коробка — 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Max |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 2.5 кг |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Максимальна кількість обертів | 2700 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип паркетошліфувальної машини | Дисковий |
| Тип шліфмашини | багатофункціональна |
| Ширина шліфування | 180 мм |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 951469-Q1 |
| Тип призначення | Електрична шліфувальна машина для стін і стель 1500 Вт/180 мм MAX (Польща), Професійна шліфувальна машинка, UTI |
- Ціна: 3 632 ₴











