Топ продаж
-50%

Затиральна машина для стін стель після шпаклівки 1050W Parkside (Німеччина), Якісна шліфувальна машина для стін, UTI
8 696 ₴
4 348 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5664680
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Затиральна машина для стін стель після шпаклівки 1050W Parkside (Німеччина), Якісна шліфувальна машина для стін, UTI
Функції
- Для підготовчих робіт на настінних покриттях, підлогах, гіпсокартоні або дерев'яних поверхнях.
- Потужний двигун потужністю 1050 Вт із регульованою швидкістю.
- Робота поблизу країв стала простішою завдяки знімній передній частині захисного чохла.
- 2 легкозамінні наконечники (блокування шпинделя)
- Чашка з карбіду вольфраму для грубого зняття припуску.
- Шліфувальна тарілка на липучці для роботи зі шліфувальними кругами.
- Вбудована функція всмоктування з пилозбірником і висувним всмоктувальним шлангом.
- Під'єднання зовнішнього пиловидалювального пристрою (перехідник входить до комплекту)
- Багаторегульована ручка
Технічні характеристики
- Номінальна потужність: 1050 Вт
- Швидкість холостого ходу: 410–1900 об/хв.
- Шліфувальна пластина: Ø 180 мм
- Зерно наждачного паперу: 40 мм/80 мм/120 мм
- Всмоктувальний шланг: L 1 – 3,5 м (подовжуваний)
- Об'єм мішка для збирання: 25 л.
Аксесуари, що входять до комплекту:
- 1 чашка з карбіду вольфраму,
- 1 подовжувальний всмоктувальний шланг,
- 1 мішок для пилу,
- 1 перехідник із перехідником для зовнішнього відведення пилу,
- 6 шліфувальних паперів,
- 1 інструмент для зміни біт.
Розміри
- Пристрій: приблизно 34,2 х 22 х 22,4 мм
- Довжина кабелю живлення: приблизно 5 м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parkside |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальна кількість обертів | 1900 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1050 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Тип шліфмашини | ексцентрикова |
| Ширина шліфування | 180 мм |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр диска, мм | 180 |
| Код | 960202-Q1 |
| Максимальна кількість обертів за хвилину | 1900 |
| Особливості | Знімний пилозбірник |
| Споживана потужність, кВт | 1.05 |
| Тип призначення | Затиральна машина для стін стель після шпаклівки 1050W Parkside (Німеччина), Якісна шліфувальна машина для стін, UTI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 348 ₴








