
Шліфувальна машина для шпаклівки стін, Шліфувальна машина для вирівнювання штукатурки 1500W AL-FA (Італія), UTI
7 468 ₴
3 734 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3609703
Шліфувальна машина для шпаклівки стін, Шліфувальна машина для вирівнювання штукатурки 1500W AL-FA (Італія), UTI
Основна ручка шліфувального верстата, захищена гумовим нековзним покриттям, обладнана легкодоступним перемикачем і регулятором швидкості, що дає змогу регулювати темп роботи залежно від типу оброблення.
Додаткова ручка забезпечує надійне захоплення і точне керування, що дає нам більший контроль над пристроєм.
Завдяки світлодіодної підсвітки, розташованої навколо циферблата, ми отримуємо точну яскравість поверхні землі, і нам більше не потрібно використовувати додаткові джерела світла.
Подрібнювач обладнаний системою пиловидалення: безпосередньо до прикріпленого мішка або ми можемо під'єднати його до промислового пилососа.
Регулювання потужності всмоктування дає змогу точно видаляти пил зі відшліфованої зони
Характеристики:
- Блок живлення — 230 В ~ 50 Гц
- Потужність — 1500 Вт
- Оберт — 1400-2700 об. /хв
- Довжина шланга — 2 м.
- Діаметр шланга — 32 мм
- Діаметр шліфувального кола — 180 мм.

Комплектація
- 6 абразивних паперів (2xP120, 2xP180, 2xP240)
- Ключ
- Мішок для пилу
- Шланг для пилу 2 м
- Додаткова ручка

Шліфувальна машина призначена для шліфування штукатурки та штукатурних покриттів. Висока якість виготовлення забезпечує тривалу й безперебійну роботу, а його ергономічний дизайн забезпечує безпечну та комфортну роботу з пристроєм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alfa |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 5.6 кг |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | бетоношлифувальна |
| Ширина шліфування | 180 мм |
| Максимальна кількість обертів | 2700 об/хв |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткові функції | |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 960199-Q1 |
| Тип призначення | Шліфувальна машина для шпаклівки стін, Шліфувальна машина для вирівнювання штукатурки 1500W AL-FA (Італія), UTI |
- Ціна: 3 734 ₴









