Топ продаж
-50%

Рубанок електричний стаціонарний, Рубанок електричний професійний безщітковий Parkside (германня), Електрофуганок, UTI
11 628 ₴
5 814 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6959654
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Рубанок електричний стаціонарний, Рубанок електричний професійний безщітковий Parkside (германня), Електрофуганок, UTI
Оригінальний товар від німецького бренда Parkside
до комплекту входить акумулятор 2 А та зарядний пристрій
Опис продукту:
- Акумуляторний рубанок із безщітковим двигуном – виключно тривалий термін експлуатації завдяки меншому зношуванню
- просте оброблення фасок за допомогою трьох V-подібних канавок
- змінні двосторонні ножі зі швидкорізальної сталі
- викид можна встановити на ліву або праву сторону
- під'єднання до зовнішньої аспіраційної системи (включно з роз'ємом)
- ручка з нековзним покриттям Softgrip.
- відсік для монтажних інструментів
- у практичному кейсі для зберігання і транспортування
Технічні параметри:
- рекомендована батарея: 4 А·год
- оберти холостого ходу: 14000 хв — 1
- ширина стругання: 82 мм
- глибина стругання: 0-2 мм
- глибина рами: максимум 17 мм
Розміри:
- 35 х 24,5 х 44 см
Ваги:
- 2600 г
Увімкнено:
- Рубанок на акумуляторі
- 2 ножі HSS (попередньо зібрані)
- 1 з'єднання для системи впуску
- 1 кріпильний ключ
- 1 шестигранний ключ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parkside |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2 кг |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Максимальна глибина стругання | 2 мм |
| Максимальна ширина стругання | 82 мм |
| Максимальна кількість обертів | 14000 об/хв |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Упор для вибірки чверті | Так |
| Додаткові функції | |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Регулювання глибини стругання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 970850-Q1 |
| Тип призначення | Рубанок електричний стаціонарний, Рубанок електричний професійний безщітковий Parkside (германня), Електрофуганок, UTI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 814 ₴










