
Рубанки електричні ручні для дерева, Рубанок для шліфування, Рубанк ручний електричний для дерева Parkside (германія), UTI
6 900 ₴
3 450 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1419736
Рубанки електричні ручні для дерева, Рубанок для шліфування, Рубанк ручний електричний для дерева Parkside (германія), UTI
Оригінальний товар від німецького бренда Parkside
Характеристики:
-
Якісний ніж із міцного металу
-
3 канавки різної глибини для легкого та точного зняття фаски на крайках.
-
Напрямна ручка з регулюванням глибини пропилювання
-
Нековзна ручка з м'якою поверхнею
-
Підтримка автоматичного складання зберігання
-
Вихід тирси завдяки потужному вентилятору — бічна сторона виходу опціонально може бути використана зліва чи справа
-
Довжина мережевого кабелю: приблизно 3 м
-
Аксесуари в комплекті:
-
1 паралельний упор
-
1 обмежувач глибини канавки
-
1 ріжковий ключ
-
1 шестигранний ключ
-
1 адаптер для зовнішнього всмоктування
-
Технічні характеристики:
-
Споживана потужність: 750 Вт
-
Холостого ходу: 16 500 хв-1
Розміри:
-
Ширина стругання: приблизно 82 мм
-
Глибина різання: 0-3 мм
-
Глибина канавки: макс. 18 мм
Вага:
-
приблизно 2,88 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parkside |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2.88 кг |
| Максимальна глибина стругання | 3 мм |
| Максимальна кількість обертів | 16500 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Регулювання глибини стругання | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 970849-Q1 |
| Тип призначення | Рубанки електричні ручні для дерева, Рубанок для шліфування, Рубанк ручний електричний для дерева Parkside (гермійка), UTI |
- Ціна: 3 450 ₴







