Топ продаж
-50%

Рубанок мережевий, Рубанок електричний професійний, Рубанок електричний із функцією перевороту 1700 Вт Grand (Польща), UTI
7 620 ₴
3 810 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5490687
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Рубанок мережевий, Рубанок електричний професійний, Рубанок електричний із функцією перевороту 1700 Вт Grand (Польща), UTI
Рубанок електричний GRAND (вибирання чверті) — це новинка в лінійці професійного, якісного та багатофункціонального інструменту торгової марки GRAND.
Ця модель рубанка укомплектована всім необхідним для проведення деревообробки як вручну, так і в стаціонарному режимі. Для реалізації функції за вибором чверті в комплекті є спеціальна напрямна. Високий показник частоти обертів барабана забезпечує високий показник продуктивності.
Особливості:
- Збільшений робочий ресурс;
- Стаціонарне кріплення;
- Вибір чверті;
- Професійний інструмент;
- Повна комплектація;
- Під'єднання пилозбірника.
Технічні показники моделі:
- Потужність 1700 ватів;
- Кількість обертів 16000 за хвилину;
- Ширина стругання 110 мм;
- Глибина стругання 0-3,5 мм;
- Вибірка чверті 14 мм.
Комплектація
- Рубанок;
- Каркас для стаціонарного встановлення;
- Напрямна для чверті;
- Мішок для пилу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 5.2 кг |
| Максимальна глибина стругання | 3.5 мм |
| Максимальна ширина стругання | 110 мм |
| Максимальна кількість обертів | 16000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Паралельний упор | Так |
| Підставка для стаціонарної установки | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Упор для вибірки чверті | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 951515-Q1 |
| Плечовий ремінь | Да |
| Регулювання ручки по висоті | Да |
| Тактність двигуна | Двотактний |
| Тип призначення | Рубанок мережевий, Рубанок електричний професійний, Рубанок електричний із функцією перевороту 1700 Вт Grand (Польща), UTI |
| Тип ручки | U-подібна (велосипедна) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 810 ₴










