Топ продаж
-50%

Акумуляторний ударний гайковерт для сто, Електричний гайковерт із регулюванням моменту затягування безщітковий Yato (Польща), UTI
13 648 ₴
6 824 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3934509
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумуляторний ударний гайковерт для сто, Електричний гайковерт із регулюванням моменту затягування безщітковий Yato (Польща), UTI
Гайковерт ударний акумуляторний безщітковий Li-Ion 18 В 3 А·год 700 Нм 1/2" + кейс Yato є звичайним електроінструментом з акумуляторним живленням, призначеним для відкручування та закручування гайок і болтів. Завдяки акумуляторному живленню з ключем можна працювати без постійного доступу до джерела живлення.
Особливості та переваги
- Міцний безщітковий двигун
- Високий крутний момент із триступеневим регулюванням (400, 550 і 700 Нм)
- Точний контроль швидкості
- Світлодіодне освітлення робочого місця
- Тангенційний удар, що активується під час затягування та відкручування, дає змогу знімати навіть гвинти з пошкодженою головкою
- Гальмо шпинделя
- Невелика розмір і мала вага
- Міцний прогумований корпус
- 4-ступеневий індикатор акумулятора
- Захист від перегрівання акумуляторних комірок
- Доступні запасні акумулятори: 2 А·год (YT-82842), 3 А·год (YT-82843) і 4 А·год (YT-82844)
Технічні характеристики
- Тип акумулятора — Літій-іонний (Li-Ion)
- Напруга акумулятора — 18 В
- Місткість — 3 А·год
- Час заряджання — 1.5 год
- Крутний момент — 700 Нм
- Частота обертів — 0-2000/0-2600 об./хв
- Частота ударів — 5000 уд./хв
- Свердлильний патрон — 1/2" (12.5 мм)
- Рівень захисту — IPX0
- Клас ізоляції — III
- Вага — 1.8 кг
Комплектація
- Ударний гайковерт
- Літій-іонний акумулятор 18 В 3 А·год
- Зарядний пристрій (1.5 год для акумулятора 3 А·год)
- Переходник 1/2" х 1/4" (HEX)
- Зручний кейс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 1.8 кг |
| Час зарядки акумулятора | 1.5 годин |
| Ємність акумулятору | 3 А. г |
| Максимальний крутний момент | 700 H*m |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 970672-Q1 |
| Тип призначення | Акумуляторний ударний гайковерт для сто, Електричний гайковерт із регулюванням моменту затягування безщітковий Yato (Польща), UTI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 824 ₴








