Топ продаж
-50%

Гайковерт ручний для колісних гайок електричний Parkside (германня), акумуляторний гайковерт із зарядним пристроєм, UTI
11 412 ₴
5 706 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3000096
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Гайковерт ручний для колісних гайок електричний Parkside (германня), акумуляторний гайковерт із зарядним пристроєм, UTI
Оригінальний товар від німецького бренда Parkside
до комплекту входить акумулятор 2 А та зарядний пристрій
Практичний інструмент для складання автомобільних коліс із вбудованою світлодіодною робочою лампою
- Акумуляторний гайковерт великої потужності для монтажу автомобільних коліс
- плавно регульована швидкість обертання/удару
- 5 ступеней скорости: 100/200/300/400 Нм
- ергономічна форма з нековзною м'якою ручкою та практичним затискачем для ременя.
- вбудована світлодіодна робоча лампа
- 3-ступеневий індикатор стану батареї
- час заряджання: 60 хв з автоматичним вимкненням заряджання
- квадрат: ½"
- реверс
- акумулятор сумісний з усіма пристроями серії "PARKSIDE X 20 V Team"
- практична валіза для зручного перенесення і зберігання
Технічні характеристики
- Smart літій-іонний акумулятор 20 В (4 А·год)
- попередньо запрограмований вибір крутного моменту: 5 щаблів (100/200/300/400 Нм)
- максимальний крутний момент: 400 Нм
- номінальна частота обертання холостого ходу: n0 0-2300 об./хв
- номінальна кількість ходів: n0 0-3000 об./хв
- з двигуном постійного струму 887, мідна обмотка
- зарядний пристрій із зарядним струмом 2.4 А
Розміри — інструмент (з акумулятором): 26 x 22,3 x 9,7 см (Ш x В x Г)
- акумулятор: 12,6 x 7,1 x 8,4 см (Ш x В x Г)
- зарядний пристрій: 14 x 7,2 x 9,2 см (Ш x В x Г)
- корпус: 30,5 x 29,1 x 12,5 см (Ш x В x Г)
Матеріал - корпус: поліамід 6 (PA6 + GF30)
Вага — інструмент (з акумулятором): 2,621 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parkside |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2.7 кг |
| Час зарядки акумулятора | 1.5 годин |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Максимальний крутний момент | 400 H*m |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Споживана потужність | 80 Вт |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Ударний режим | Так |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 960354-Q1 |
| Тип призначення | Гайковерт ручний для колісних гайок електричний Parkside (германня), акумуляторний гайковерт із зарядним пристроєм, UTI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 706 ₴










