Топ продаж
-50%

Гайковерт електричний ударний автомобільний, Гайковерт електричний ударний професійний 2200 Вт/750 Нм MAX (Польща), UTI
7 012 ₴
3 506 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2183542
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Гайковерт електричний ударний автомобільний, Гайковерт електричний ударний професійний 2200 Вт/750 Нм MAX (Польща), UTI

Характеристики
| 🏭Виробник | MAX |
| ⚡Потужність | 2200 Вт |
| 🔄Кількість обертів | 2200 об./хв |
| ⚪Максимальний крутний момент | 750 Нм |
| 🎯Частота ударів | 2700 уд./хв |
| Розмір шпильки | 1/2 " |
| Перемикач обертання | ліворуч/праворуч |
Особливості
| ⭐Прогумована ручка |
| ⭐Мережевий кабель завдовжки 2 м |
| ⭐Швидкий доступ до щіток |
| ⭐Металевий корпус редуктора |
| ⭐Високий крутний момент |
| ⭐Насадки в комплекті (17,19,21,22 мм)⭐ |
Комплектація
| ⭐Гайковерт ударний MAX MXEW01 |
| ⭐Насадки — 4 шт (17,19,21,22 мм) |
| ⭐Вугільні щітки — 2 шт. |
| ⭐Зручний кейс для перенесення і зберігання |
Опис
Мережевий гайковерт ударний MAX MXEW01 - дуже корисний пристрій у кожному гаражі та майстерні — за допомогою нього можна швидко и ефективно відкрутити гайки та болти, навіть найпотрібніші.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Max |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 4.5 кг |
| Максимальний крутний момент | 750 H*m |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип зарядного пристрою | Звичайне |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Так |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова ручка | Да |
| Кейс у комплекті | Да |
| Код | 951448-Q1 |
| Максимальна кількість обертів | 7000 об/хв |
| Набір насадок | Да |
| Робочий тиск | 9 бар |
| Тип призначення | Гайковерт електричний ударний автомобільний, Гайковерт електричний ударний професійний 2200 Вт/750 Нм MAX (Польща), UTI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 506 ₴










