Топ продаж
-50%

Електричний гайковерт для гаража майстерні, Гайковерт ручний для колісних гайок електричний 550 Вт Parkside (германія), UTI
8 228 ₴
4 114 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8909492
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Електричний гайковерт для гаража майстерні, Гайковерт ручний для колісних гайок електричний 550 Вт Parkside (германія), UTI
- ударний гайковерт електричний PARKSIDE® PDSSE 550 A1 для кріплення автомобільних коліс, ослаблення й затягування болтів і гайок
- ударний механізм великої сили
- обмежувач моменту затягування запобігає можливому пошкодженню предметів
- ергономічний дизайн зі збалансованим центром ваги
- міцний металевий корпус ударного механізму
- ручка з м'якого нековзного матеріалу
- перемикач передач переднього або заднього ходу
- змінні вугільні щітки
- разом із футляром для перенесення
Аксесуари в комплекті: 4 насадки (розмір 17 •19•21•22); 2 запасні вугільні щітки
Технічні характеристики
- потужність: 550 Вт
- момент відкручування: макс. 500 Нм
- момент затягування: макс. 100 Нм
- холостий хід n0: 3700 хв
- тримач інструмента: зовнішній квадрат 1⁄2 дюйма
Габаритні розміри
- пристрій: 27,75 x 7,3 19,8 см
- довжина кабелю: 3 м
Вага: 2300 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parkside |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2.3 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 960352-Q1 |
| Тип призначення | Електричний гайковерт для гаража майстерні, Гайковерт ручний для колісних гайок електричний 550 Вт Parkside (германія), UTI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 114 ₴









