
Гайковерт ручний для колісних гайок електричний 800 Вт Procraft (Німеччина), Гайковерт електричний ударний автомобільний, UTI
7 112 ₴
3 556 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1206920
Гайковерт ручний для колісних гайок електричний 800 Вт Procraft (Німеччина), Гайковерт електричний ударний автомобільний, UTI
Характеристики:
- Напруга мережі: 220 В
- Частота: 50 Гц
- Споживана потужність: 800Вт
- Оберти холостого ходу: 2200 об/хв
- Крутний момент: 450 Нм
- Посадковий діаметр штока: 0,5”(13mm)
- Змінні торцеві головки в комплекті: 17, 19, 21, 22 мм
- Габарити інструмента: 30х23х10 см
- Вага: 2.7 кг
- Країна бренда: Німеччина
- Країна виробництва: Китай
- Гарантія: 12 місяців
Опис:
Гайковерт ударний Procraft — це побутовий інструмент, призначений для викручування/закручування нарізних з'єднань, гайок, болтів загалом під час демонтажних або збірних робіт. Інструмент працює в імпульсному режимі — обертання відбувається не плавно, а невеликими ривками, завдяки цьому легко можна викрутити зірвані головки болтів.
Передня частина гайковерта виготовлена з міцного високоякісного металу, що добре захищає двигун і обертові механізми від механічного впливу, а також від потраплянь води, пилу або бруду. На ручці розташована кнопка старту, під час її натискання здійснюється пряме обертання, для обертання у зворотному напрямку (реверс) необхідно натиснути на верхню частину вимикача.
Інструмент має широкий вибір насадок у комплекті, для роботи з невеликими гайками підійдуть насадки розміром 17 і 19 мм, якщо потрібно викрутити гайку більше, то 21 і 22 мм відповідно. Завдяки гумовій накладці, ваша рука не ковзатиме в найбільш невідповідний момент, а довгий мережевий шнур дасть змогу працювати на більшій відстані. Постачається ця в модель у пластиковому кейсі, що дуже зручно під час транспортування.
Особливості:
- Електронного регулювання кількості обертів
- Ударний режим роботи, який забезпечує викручування навіть зірваних болтів
- Високий крутний момент
- Реверс
- Ергономічний дизайн
- Чудово збалансований для цього різновиду робіт
- Зручний доступ до вугільних щіток
- Корпус з ударостійкого пластику
- Постачається в персональному пластиковому кейсі
Комплектація
- Гайковерт ударний Procraft
- Запасні вугільні щітки
- Комплект змінних головок (17, 19, 21, 22 мм)
- Інструкція користувача
- Пластиковий кейс
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2.7 кг |
| Максимальний крутний момент | 450 H*m |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1450 Вт |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 960350-Q1 |
| Насадки в комплекті | 17, 19, 21, 22 мм |
| Тип призначення | Гайковерт ручний для колісних гайок електричний 800 Вт Procraft (Німеччина), Гайковерт електричний ударний автомобільний, UTI |
- Ціна: 3 556 ₴







