Топ продаж
-50%

Автомобільний відеореєстратор нічного бачення, відеореєстратор у машину з камерою заднього огляду (2 камери), UTI
5 412 ₴
2 706 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6658441
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Автомобільний відеореєстратор нічного бачення, відеореєстратор у машину з камерою заднього огляду (2 камери), UTI
- DVR A10 4" Full HD з виносною камерою заднього огляду
- Відеореєстратор DVR A10 має корпус із якісного пластику.
- Відеознімання відбувається як Full HD, з високою роздільною здатністю 1920х1080 пікселів і частотою 30 кадрів на секунду, що дає змогу отримати якісне зображення.
- Величезний 4-дюймовий яскравий LCD-дисплей дуже зручний для перегляду записаних файлів і даних.
- У DVR A10 один із найширших кутів огляду 170°.
- В арсеналі DVR A10 великий набір функцій і опцій, запис звуку, датчик руху тощо.
- Відеореєстратор DVR A10 використовує карти пам'яті MicroSD, місткістю до 32 ГБ.
- У комплекті додається виносна камера заднього огляду.
Технічні характеристики:
- Великий TFT HD дисплей 4,0"
- Кут огляду 170 градусів.
- Скляна оптика
- Підтримка карт пам'яті мікро SD до 32 Гб.
- Відеосенсор CMOS дає змогу записувати формати: 1920*1080, 1280*720 за частоти кадрів 30 к/с.
- Безперервне записування по колу.
- Цифрове 4-кратне масштабування
- Датчик руху (функція охорони)
Комплектація
- Відеореєстратор
- Камера заднього огляду
- Дроти під'єднання
- Кріплення на скло (присосок)
- Зарядка в прикурювач 12 В
- Паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DVR |
| Датчик удару | Є |
| Кількість камер | 2 |
| Кількість мегапікселів камери | 12 Мп |
| Комплектація відеореєстратора | автомобільне кріплення |
| Підтримувані формати флеш-карт | microSD |
| Розмір матриці | 1/1.8" |
| Дозвіл запису | 1920х1080 |
| Режим запису | Циклічна |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Стан | Новий |
| Стабілізатор зображення | Так |
| Тип матриці | CMOS |
| Додаткові характеристики | |
| Автомобільний адаптер | Так |
| Автономне живлення | Є |
| Час роботи від акумулятора | 15 хв |
| Довжина шнура | 1.5 м |
| Інтерфейс підключення до джерела | USB |
| Меню російською | Так |
| Кут нахилу | 120 град. |
| Кут огляду | 170 град. |
| Кут повороту | 120 град. |
| Функція автозапису | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 120 г |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 151610-Q1 |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Тип призначення | Автомобільний відеореєстратор нічного бачення, відеореєстратор у машину з камерою заднього огляду (2 камери), UTI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 706 ₴









