Топ продаж
-50%

Автомобільний відеореєстратор із безперервним записуванням із радаром, Зовнішня камера для автомобільного відеореєстратора, UTI
4 780 ₴
2 390 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8510215
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Автомобільний відеореєстратор із безперервним записуванням із радаром, Зовнішня камера для автомобільного відеореєстратора, UTI
Відеореєстратор з антирадаром дає змогу записувати дорожню обставу, попереджати про наявність радарів, а також фіксувати швидкість руху з GPS модуля. Є 2 режими роботи: міський і трас. Чудове рішення для автомобіліста, позбудьтеся штрафів за перевищення швидкості та будьте спокійні. Адже, маючи відеозапис із місця ДТП, у Вас буде явний козир у рукаві, на відміну від тих, хто не поставив собі реєстратор.
Особливості:
- екран 2,31" Дає змогу записувати дорожню обставу, попереджати про наявність радарів, а також фіксувати швидкість руху з GPS модуля
- З антирадаром
- Об'єктив 140 градусів
- Підтримка TF карти максимум 32 г (TF карта не входить до комплекту).
- Підтримка нічного бачення
- Підтримка спрощений китайський/російський/англійський
- Голосові команди російською.
- Компактний розмір, економія простору, простота встановлення в автомобілі
- Чипсет: SQ Роздільна здатність відео: 1280х720/840х640/720P/WVGA
- Сенсор: OV9712
- Формат стиснення: H.264
- Формат відео: AVI Дисплей: 2,31 дюймів
- Нічне бачення:
- Підтримка G-сенсор:
- Підтримка Штамп часу:
- Підтримка Карта пам'яті: підтримка tf-карти максимум 32G (tf-карта не входить до комплекту)
- Мова: Підтримка Спрощеного китайського/роського дисплея та російської мови
- Розмір: 82,16x66,03x74,28 мм
Комплектація пристрою
- Відеореєстратор
- Автомобільний зарядний пристрій
- присосок
- паковання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DVR |
| Кількість камер | 1 |
| Комплектація відеореєстратора | автомобільний адаптер |
| Наявність GPS | Так |
| Наявність жорсткого диска | Ні |
| Підтримувані формати флеш-карт | microSD |
| Розмір матриці | 1/1.8" |
| Дозвіл запису | 1920х1080 |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | CMOS |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Автомобільний адаптер | Так |
| Запис часу і дати | Так |
| Канали запису | 1 |
| Меню російською | Так |
| Функція автозапису | Так |
| Екран | |
| Поворотний екран | Ні |
| Сенсорний екран | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 30 мм |
| Вага | 200 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автономне живлення | Да |
| Висота | 50 см |
| Діагональ екрана | 2.7 |
| Інтерфейс під'єднання до джерела | micro USB, USB |
| Код | 151605-Q1 |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Режим записування | Безперервна, Циклічна |
| Тип призначення | Автомобільний відеореєстратор із безперервним записуванням із радаром, Зовнішня камера для автомобільного відеореєстратора, UTI |
| Формат стиснення | H.264, H.265 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 390 ₴







