Топ продаж
-50%

Настільна лампа нічник у розетку, Приліжковий настільний світильник (41 см), нічник на тумбочку, UTI
2 788 ₴
1 394 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6041623
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Настільна лампа нічник у розетку, Приліжковий настільний світильник (41 см), нічник на тумбочку, UTI
Лавова лампа — декоративний світильник, являє собою прозору скляну ємність (зазвичай циліндр) з прозорою олією і напівпрозорим парафіном, знизу яких розташована лампа розжарювання.
Лампочка нагріває й підсвічує вміст циліндра, водночас відбувається «лавоподібне» переміщення парафіну в олії.
Ефект ґрунтується на тому, що за звичайної температури парафін трохи важчий за оливу (і тоне в ньому), а за невеликого нагрівання парафін стає легшим від оливи та спливає. Вироблена в 1960-х роках, випускається і використовується для прикрашання приміщень і зараз.
в наявності: синя, зелена, червона, жовта

Як нею користуватися:
- Спробуйте зробити так, щоб лампа стояла стійко;
- не допускайте потрапляння прямих сонячних променів на лампу;
- після 10-годинної безперервної роботи вимикайте лампу на деякий час;
- не збовтуйте лампу та не відкривайте кришку;
- пил можна видаляти вологою ганчіркою.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 600 г |
| Висота | 410 мм |
| Діаметр | 50 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Ширина | 50 мм |
| Основні | |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип | Нічник |
| Тип вимикача | Кнопка на шнурі |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 951446-Q1 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Тип призначення | Настільна лампа нічник у розетку, Приліжковий настільний світильник (41 см), нічник на тумбочку, UTI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 394 ₴









