Топ продаж
-50%

Настільні світильники з м'яким освітленням для спальні (35 см), цікавий нічник, Дитячі настільні світильники та нічники, UTI
2 540 ₴
1 270 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2556080
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Настільні світильники з м'яким освітленням для спальні (35 см), цікавий нічник, Дитячі настільні світильники та нічники, UTI
в наявності: синя, зелена, червона, жовта
Лавова лампа — декоративний світильник, являє собою прозору скляну ємність (зазвичай циліндр) з прозорою олією і напівпрозорим парафіном, знизу яких розташована лампа розжарювання.

Лампочка нагріває й підсвічує вміст циліндра, водночас відбувається «лавоподібне» переміщення парафіну в олії.

Ефект ґрунтується на тому, що за звичайної температури парафін трохи важчий за оливу (і тоне в ньому), а за невеликого нагрівання парафін стає легшим від оливи та спливає. Виготовлена в 1960-х роках, випускається і використовується для прикрашання приміщень і зараз

Як нею користуватися:
- Спробуйте зробити так, щоб лампа стояла стійко;
- не допускайте потрапляння прямих сонячних променів на лампу;
- після 10-годинної безперервної роботи вимикайте лампу на деякий час;
- не збовтуйте лампу та не відкривайте кришку;
- пил можна видаляти вологою ганчіркою.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 500 г |
| Висота | 340 мм |
| Діаметр | 50 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Ширина | 50 мм |
| Основні | |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип | Нічник |
| Тип вимикача | Кнопка на шнурі |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 951445-Q1 |
| Тип призначення | Настільні світильники з м'яким освітленням для спальні (35 см), цікавий нічник, Дитячі настільні світильники та нічники, UTI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 270 ₴









