
Гарний світильник оригінальний подарунок, Дитячий світильник нічник для дівчинки, нічник для дітей працює від акумулятора, UTI
2 376 ₴
1 188 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6284210
Гарний світильник оригінальний подарунок, Дитячий світильник нічник для дівчинки, нічник для дітей працює від акумулятора, UTI
Світлодіодний стане універсальним придбанням для декору дому, ресторану, кафе або будь-якого іншого місця, а також для Нового Року, Різдва, дня народження й будь-якого свята.

Світильник у формі дерева Бонсай виконує відразу дві функції: нічник і предмет декору. Світильник стильно впишеться у ваш простір, з урахуванням того, що гілки можна регулювати та зігнути так, як вам найбільше сподобається.
Ви можете використовувати світильник як прикрасу для спальні, дитячої кімнати, вітальні або навіть у затишному кафе/ресторані, готелі, хостелі.
Світильник працює від мережі, а також від 3 батарейок типу АА, Його можна встановити на будь-яку поверхню.

Переваги:
- Він обладнаний світлодіодними лампочками, що палають теплим білим кольором.
- Виготовлений у сріблястих тонах, тому він чудово змішується з будь-якими матеріалами, структурами та кольорами.
- Підставка кругла стійка (12 см у діаметрі)
- Не турбуватиме оточення яскравістю в темну пору доби. З таким світильником і діти, і дорослі зможуть спокійно спати, але світильник виконуватиме всі функції нічника.
Підійде для прикрашання:
- удома;
- кімнати;
- кафе;
- магазину;
- салона;
- вітрини;
- торгової точки
- хостела
- готелю
- дитячої кімнати
- вітальні
Живиться за допомогою 3 АА батарей або від USB, можна використовувати з повербанків або іншим пристроєм, обладнаним USB-входом. Керується сенсорною кнопкою на корпусі.
Характеристики:
- Матеріал корпусу: АБС пластик
- Джерело світла: світлодіодні лампи: світлодіодні лампи
- Режим живлення: працює від батарейок або USB: можна під'єднувати до комп'ютера, ноутбука, power bank або вставляти в блок живлення і вмикати в розетку
- Колір лампочок: теплий білий
- Колір корпусу: білий
- Потужність: 5 Вт
- Розмір світильника: 50 см висота, приблизно 30 см ширина (залежить від того, як ви розправите гілочки)
- Розмір тримача: діаметр 12 см
- У комплекті: нічник у формі дерева, USB-шнур
- Дерево приходить вам у зігнутому вигляді в коробочці, як на фото, після ви зможете самостійно розправити гілочки на ваш розгляд.
- Світильник вмикається за допомогою сенсорної кнопки на основі
Комплектація
- 1x Світильник
- 1x USB кабель
- 1x Основа
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | пластик |
| Потужність лампи | 2 Вт |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Тип | Нічник |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Сріблястий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 50 см |
| Код | 951657-Q1 |
| Напруга мережі | 5 В |
| Тип призначення | Гарний світильник оригінальний подарунок, Дитячий світильник нічник для дівчинки, нічник для дітей працює від акумулятора, UTI |
- Ціна: 1 188 ₴










