Топ продаж
-50%

Вішалка у передпокій підлогова металева, Вішалка в передпокій підлогова з взуттю металева Ruhhy (Польща), UTI
6 180 ₴
3 090 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6348838
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Вішалка у передпокій підлогова металева, Вішалка в передпокій підлогова з взуттю металева Ruhhy (Польща), UTI
- ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ — вішалка для одягу функціональна та надзвичайно містка — вона може вмістити більшу частину вашого гардероба, займаючи водночас мало місця у вашій квартирі.
- ПРАКТИЧНОСТЬ — підлогова вішалка для одягу надзвичайно практична. Вона легко поміститься в спальні, де його можна використовувати як місце для халатів і сорочок. Так само розміщений у передпокої, вона дасть змогу вам зберігати куртки, пальто, взуття та багато інших корисних речей , які ви завжди хочете мати під рукою.
- ТРИ ДОДАТКОВІ ПОВКИ — вішалка для одягу обладнана трьома додатковими полицями, які можуть виконувати безліч функцій — їх можна використовувати для зберігання взуття, сумок і рюкзаків.
- МІЦНА І ЗІЯЧНА КОНСТРУКЦІЯ — вішалка для одягу виготовлена з високоякісного матеріалу, що надає їй міцну конструкцію, завдяки чому вона стійка та не перекинеться, навіть якщо на неї повісити велику кількість одягу.
СПЕЦІФІКАЦІЯ:
- залізна труба
- три полиці для взуття
- 18 гачків
- розміри: 192/29/65 см
- вага: 4,80 кг
- матеріал: залізо, інше: ПП
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RUHHY |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість гачків | 18 |
| Призначення | Універсальна |
| Стан | Новий |
| Тип вішалки | Підлогова |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.8 кг |
| Висота | 1920 мм |
| Глибина | 290 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Комплектація | |
| Полиця для взуття | 3 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Розбірна конструкція | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 151515-Q1 |
| Тип призначення | Вішалка у передпокій підлогова металева, Вішалка в передпокій підлогова з взуттю металева Ruhhy (Польща), UTI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 090 ₴










