
Вішалка підлогова в передпокій для верхнього одягу з взуттю, Вішалка підлогова для одягу та сумок у передпокій, UTI
2 064 ₴
1 032 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5138524
Вішалка підлогова в передпокій для верхнього одягу з взуттю, Вішалка підлогова для одягу та сумок у передпокій, UTI
Мобільний вішак пересувний призначений для акуратного та компактного зберігання гардероба. Лаконічний дизайн стійки поєднується з будь-яким стилем інтер'єру, ідеально підходить для балконів, гардеробних і пральних.
Стане практичним доповненням квартири, заміського будинку або дачі. Зручний міцний мобільний вішак на коліщатках. Під одягом на поличках вішалки зручно зберігати взуття, аксесуари та інші предмети Зручна міцна мобільна вішалка на коліщатках. Під одягом на поличках вішалки зручно зберігати взуття, аксесуари та інші предмети.
Характеристики:
-
Тип: пересувна;
-
Матеріал: пофарбоване залізо, пластик, нетканий матеріал;
-
Розміри: 160 х 55 х 42 см;
-
Кількість гачків 1 шт.;
-
Висота: 160 см;
-
Ширина: 55 см;
-
Сталеві труби;
-
Міцні колеса;
-
Максимальне навантаження до 20 кг;
-
4 знімні коліщатка;
-
Висота стійки регулюється від 82 до 152 см.
Комплектація
-
Вішалка пересувна
-
Вішак пересувний — 1 шт.;
-
Паковання: заводська коробка.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1600 мм |
| Глибина | 420 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Основні | |
| Максимально допустиме навантаження | 20 кг |
| Стан | Новий |
| Тип вішалки | Підлогова |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 150670-Q1 |
| Корпус (каркас) | пластик, метал |
| Ніжки | метал, пластик |
| Тип призначення | Вішалка підлогова в передпокій для верхнього одягу з взуттю, Вішалка для одягу та сумок у передпокій, UTI |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
- Ціна: 1 032 ₴










