Топ продаж
-50%

Вішалка підлогова з полицею для взуття, Сучасний вішак з взуттям у передпокій, Підлогова вішалка в передпокій з взуттю, UTI
2 692 ₴
1 346 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7944155
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Вішалка підлогова з полицею для взуття, Сучасний вішак з взуттям у передпокій, Підлогова вішалка в передпокій з взуттю, UTI
- Під одягом на полицях вішалки зручно зберігати взуття, аксесуари та інші предмети
- Акуратна та проста відкрита структура дає змогу легко зберігати та витягувати весь ваш одяг
- Просте встановлення без свердління, без електроінструментів
- Не займає багато місця, поміститься в будь-якій кімнаті
- Таку вешалку для одягу в будь-який момент можна перемістити в іншу кімнату

Опис:
Ідеальна вішалка, з 3-рівневою просторою стійкою для речей і гачками збоку. Основне завдання стійки для одягу: зберегти форму відпрасованого одягу максимально довго.
Підлогова вішалка — прекрасна альтернатива нагромадженню в шафах! Особливо це актуально для малогабаритних квартир, де постійно бракує простору для зручного розміщення одягу.
Вішалка на колесах вирізняється високою якістю виготовлення деталей забезпечує міцність і стійкість конструкції. Стійка комплектується полицями для взуття.

Характеристики:
- Тип: Вішалка-стійка для одягу/Напальний вішак для одягу
- Кольори: чорний
- Матеріал: нержавіюча сталь
- Довжина: 60 см
- Ширина: 29,5 см
- Висота: 151 см
- Призначення: універсальне
- Стійка до іржі
- Міцна та непроста в вигині
Комплектація
- Вішак для одягу
- Коробка
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1510 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 295 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Гачки | метал |
| Ніжки | метал |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Тип вішалки | Підлогова |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 150669-Q1 |
| Тип призначення | Вішалка підлогова з полицею для взуття, Сучасний вішак з взуттям у передпокій, Підлогова вішалка в передпокій з взуттю, UTI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 346 ₴










